Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hlavy

Príspevok v téme: Bolest hlavy
Marsial

Zdravim Vas ludkovia.
Mam par rokov po tridsiatke.Bolest hlavy ma sporadicky trapi od nepamati,objavila sa tak v priemere raz za mesiac.Mal som problemy so zrakom na ktore mi vtedy nepomahali ani okuliare,takze som okuliare nenosil, cize bolest hlavy som pripisoval aj tomu..teraz uz okuliare nosim cca 2 roky.Poslednych cca 14 dni ma kazdy den trapi bolest hlavy.Nieje to zdrvujuca neznesitelna bolest ako inokedy,no objavi sa kazdy den,bud rano alebo uz aj v noci.Ma to takmer vzdy rovnaky priebeh: bolest zacne v oblasti cela na lavej strane,postupne sa presuva aj na pravu stranu.Ked uz sa to zhorsi pristupim k tabletke.Pouzival som ibalgin,vzdy zabral.teraz pouzivam Valetol,tiez vzdy zaberie,akurat raz nezabral.Zaujimave je,ze ked sa dotknem miesta na hlave (kde ma to akurat boli) bolest sa zvyrazni.Celkovo mam pocit velkej unavy,obcas mam neistotu pri chodzi,ked sedim v predklone mam pocit akoby som stracal rovnovahu.Ked toto pisem obcas sa mi pletu pismenka :(. V januari som absolvoval CT hlavy,nie vsak koli tymto problemom, ale koli problemom so sluchom.Vraj ale urobili CT celej hlavy a nic tam nevidno.Samozrejme som nachystany k neurologovi no myslim ze to bude dlho trvat kym sa tam dostanem.
Vseobecne mam pocit ze sa moj stav kazdym dnom mierne zhorsuje,bolest sa sice moc nestupnuje,ale citim v lavej celovej casti kazdym dnom mierne vyssi tlak.
Zazili ste niekto nieco podobne?
Dakujem.

Marsial

Tak som to nevydrzal a navstivil som vcera vecer pohotovost.Odtial ma poslali do nemocnice na neurologicke vysetrenie , lekarka mala k dispozicii aj moje nedavne CT vysetrenie.Vcera vecer ma akurat bolela cela lava polovica hlavy,prava ani trosku.Navyse na dotyk som mal dost bolestivu vrchnu cast lavej polovice hlavy.Predbezny vysledok (treba samozrejme navstivit neurologa) - vsetko vraj nasvedcuje zacinajucej migrene.Nemam s tym skusenosti,bolest hlavy samozrejme je vlastne migrena,ale uz aj na pohotovosti lekarka po vyseteni potvrdila ze mam problem s rovnovahou, pri chodzi so zavretymi ocami ma tahalo do lavej strany.Uvidime ako sa to bude vyvijat dalej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk