Prosim o radu...

Príspevok v téme: Prosim o radu...
zmatena333

Dobrý deň. Chcem sa podeliť o svoj pribeh a zaroveň prosim o radu. No prvé čo chcem napísať,je že viem že to čo som spravila nie je spravne ale neviem si dať rady. Mala som 4,5 ročný vzťah,je mladši odo mňa o rok,cítila som už dlhšiu dobu že to neni ono a hlavne som si nebola istá či s ním chcem budúcnosť... Prišiel zrazu do môjho života nový muž, o ktorom som bola zo začiatku presvedčená že je to ten pravý,(bol povahy inej ako \\\\\\\\\\\\\\\"mladši\\\\\\\\\\\\\\\" ,bol zodpovedný,vyzretý a vedela som že sa môžem na neho spoľahnúť...) Avšak len prvé dva mesiace...potom sa začala prejavovať žiarlivosť a to bolo niečo hrozné (mamin priatel je taký a tak som videla čo to robí aké zlo aj u nich) a preto som sa po pol roku s nim rozišla. Neviem či som v tejto chvíly nespravila veľkú chybu ale nechcela som zostať sama a bola som v kontakte opät s \\\\\\\\\\\\\\\"mladym\\\\\\\\\\\\\\\" mojim ex a dali sme sa dokopy naspät a to som už mala ponuku do zahraničia ako čašníčka do Alp do jedneho penzionu...Sla aj moja velmi dobra kamaratka fak super baba...Dohodli sme sa že začiname nový život a dohodli sme sa ze čo bolo na SK už je minulosť a kedže sme boli mladý kolektiv v mojom penzione prislo aj na otazku vzťahy a vtedy som nepovedala pravdu že na SK niekoho mám...:( Sedel tam s nami aj naš mladý séf(30 ročný) čo fakt skvelý človek s velkým srdcom...Raz sme zostali v bare zo zamestnancov už len mi a vtrdy sa to začalo...Zalúbil sa do mňa, ja do neho schovavali sme sa pred vsetkymi a toto naše utajovanie trvalo rok a pol (aj ked on chcel aby sme sa priznali,ale strach ako ma ci uz jeho rodicia alebo druhi zamestnanci mi nedovolil)ale jeho rodičia vedeli(teda nepriznali sme sa ani im) ale vedeli o nás. Spočiatku si asi jeho mama myslela že je to len také nezavezné ale ked zistila (ale to si len ja mysli)že to on so mnou myslí fakt vazne zacala byt hrozna na mna...Kricala,vrieskala, vsetko co som spravila bolo zle...(ona je taka aj na ostatnych zamestnancov) no možno som čakala že aspoň na mňa bude iná ked vie o nás ale darmo...Prišli situacie keď sme sa aj my dvaja medzi sebou začali skrz ňu hadat až som to nezvladla a odišla na SK a s nim sme si povedali koniec..:( Moc ho lúbim a aj on mňa...Vravel mi že chce aby sme boli spolu a že budem dobra nová šefka s nim pre jeho penzion,že chce mať so mnou deti a to nie raz...Ale neviem čo mám robiť?Som na SK ale nemožem sa \\\\\\\\\\\\\\\"mlademu\\\\\\\\\\\\\\\"ani do oči pozreť lebo viem,že čo som spravila som nemala.Viem že to ma neospravedlnuje ale s rakušanom som do toho vhupla ani neviem ako ale bola som presvedcena že je to ten pravý a viem že aj z jeho strany to je prave a že to len nehra...Ale s jeho mamou sa neda skusala som ale to je o nervy o nervy...A vratit by som sa chcela koly nemu ale z jeho mamou sa fakt neda...:((Mam moznost ist robit do vedlajsej dediny ale sama neviem co mam spravit...???

A mimochodom ten penzion dostal od rodicov je majitelom ale vsetko riadi jeho mama...:( A urcite mi nejde ako si mozno ona mysli o jeho peniaze...dala by som všetko za to aby to bol len napr.obyc.kuchar ktoreho by som tam spoznala...ale.nie je...:((