Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo sa považuje za vzťah?

DontWorry

Pre mna je vztah to, ked dvaja spolu travia cas, su si navzajom oporou a maju vytycenu spolocnu buducnost, lebo vedia, ze ju spolu chcu stravit. Potom do vztahu patria aj city a aj to "fyzično" ..cize zacina to bozkami a k tomu patri spomenute drzanie za ruku, dotyky, neskôr aj sex.

gamm

chces vediet na com u neho si ze ? vztah moze mat vselijake podoby. bozky, sex, spolocne byvanie su len jeho vyjadernim. ale podla mna nevyjadruju jeho kvalitu a hlbku. a mozno to by mala byt tvoja otazka - aka je kvalita tvojho vztahu a o com je. chcete spolu byt, travite spolu cas. ale preco ? len aby ste neboli sami, zo zabavy, len kvoli sexu, zo zistnych dovodov, alebo vas jedneho na druhom pritahuje okrem tela aj osobnost, charakter, hodnoty, zaujmy ? zalezi vam jednemu na druhom ? ako dobre sa poznate ? ako dobre sa snazite spoznavat ?

simona26

Delete

Ano to je sice pravda, ale co z toho, ze vs exe si rozumiete, ked jeden z nich (v horsom pripade obaja) maju v hlave nasrane? A chcu si len uzivat a ked pride problem, tak radsej rozchod, ze sa nehodia.

simona26

Adele36:

Máš pravdu, súhlasím..Vztah nestojí na fyzickej úrovni, ale buduje sa či su dvaja schopni znasat sa a tolerovat nedostatky...a to sa asi nieekdy dost dlho buduje.

Adele36

Vztah nieje o bozkavani, milovani ci drzani sa za ruky. Ako aj tu mame moznost vidiet ze dnesni mladi sa bozkavaju alebo dokonca sexuju uz od prveho dna od zoznamenia takze toto urcite nemozeme nazvat vztahom najma ked ide len o tyzdnovu muckovanie sa. Aj prostitutky sa bozkavaju ci sexuju a predsa s nimi ti muzi nemaju vztah.
Vztah je o spolocnej zhode v nazoroch, o spolocnom planovani buducnosti, o spolocnom traveni dobrych aj zlych chvil, o hladani riesenia roznych problemov, o vzajomnom pochopeni a zaujmoch. Vztah je viac ako len tyzdnova ci trojtyzdnova zalezitost.

Delete

Za vzťah považujem v prvom rade pochopenie a súzvuk dvoch bytostí.

Je úplne jedno ako sa kto nato pozerá a kedy vzťah začne. Chémia, vášeň sú dve hlavné premenné ktoré stoja za vznikom vzťahu ale čo je vlastne vzťah?

Ak majú dvaja ľudia nazvať niečo vzťahom tak by v prvom rade mali prestať hovoriť ,,ja alebo ty,, ale mali by začať používať MY.

Napíšem to asi tak...ak človek niekoho naozaj miluje tak o tom určite vie a nepotrebuje žiadne rady ako a prečo. Nedá sa prestať milovať ak raz niečo milujeme.

S bývalými treba zrušiť kontakt? Nebláznite ľudia. Ako ,,z priateľstva môže vzniknúť láska ale z lásky nikdy už nemôže vzniknúť priateľstvo,, Ja sa s týmto stotožňujem ale život je plný prekvapení a ľudia sú rôznorodí.

Pochopenie ako som už písal by malo byť tým prvoradým...a s partnerom by sa mal človek neustále dopĺňať, mal by ho poznať, chcieť byť pri ňom, všetko by malo byť také jednoduché a o tom je vzťah...o súzvuku.

simona26

sob rudolf

tak to súhlasím, že s bývalými treba zrusit kontakt.
a chcela by som vediet, ze ako spoznam, ze chlap by chcel so mnou vztah a nejde mu len o sex...? mala som málo známostí a nikde vážne to nepoviedlo, preto akosi neviem.

sob rudolf

Yuki, simona26, tým zrušením akýchkoľvek blízkych kontaktov s inými mužmi som nemyslela, že si na hlavu narazím burku a prestanem byť dostupná pre všetko mužského pohlavia okrem svojho priateľa. Skôr som mala na mysli istú férovosť, napr. to, že počas vzťahu nechodím na kávu s bývalými a pod. Ale každý má hranicu fér/nefér, či žiarlim/nežiarlim inde.

simona26

yoki:

Tak to, že či budeme spolu sme si nepovedali..tak to som aj rada, ze mozem este kamkolvek chodit bez toho, aby som mu to musela vysvetlovat a on mne...
a čo s atýka tych strteavok s kamaratmi? no ja by som sa aj tak stretavala, ved die o doveru..ak sa doverujete, tak nie je problem, lebo nikto mi nezaruci, ze s nim ostanem naveky..a potom, keby bol rozchod, tak co? nikto mi neostane a budem uplne sama..tak to nie
ved, ked nepodvadzas, tak nie je dovod, aby sme boli ako vo vazeni..vztah je o tolerancii, nie o podmienkach a prikazoch.

hrac:

jaaj, ok..tak my sa dlho nepozname, zammilovana nie som..ty si sa kedy zamiloval? hned od prvej chvile alebo az casom?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.