Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Doxyhexal a citricidal

auauau456

ahoj saška, asi sa tu už neukážeš, chcel som vedieť ako si dopadla :) mám tiež trachomatis a beriem atb + citricidal + nac ..

Saška365

Zdravim RNG, chcem sa este spytat na davkovanie pocas dna, snazila som si to rozlozit. Moze byt rano jedna tableta NAC potom poobede druha (alebo mozem aj dve naraz, ked som citala ze by malo byt 2x 600 mg denne) popritom cez den vypit liter vody s 35 kvapkami citricidalu. Antibiotika mam nastavene na 21.30 ale chodim spavat neskoro takze okolo polnoci probiotikum. Moze byt? Dakujem

Saška365

No ja som z toho bola celkom v depke, ale aspoň nejaká pozitívna správa teraz. Idem do boja, ďakujem krásne za pomoc.

RNG

Uff, to je dobra sprava, totiz chlamidie trachomis sa daju ovela lahsie vynicit.
Ber aj odmaskovac(serrapeptaza, NAC), lebo tak je kazdy prostriedok proti nim ovela ucinnejsi.

Saška365

Nemám pľúcne chlamýdie, ale zistili mi chlamýdie trachomatis. Mám aj pri nich teda doplniť serrapaptazu?
Ďakujem

RNG

Samozrejm,e mozes brayt doxyhexal a citricidal dokopy, ale zialbohu ked mas chlamidie pneumoniae, to ti ich neodstrani, len ciastocne potlaci
Tieto vnutrobunecne parazity sa totiZ vedia maskovat a na odmaskovanie potrebujes minimalne brat serrapaptazu, a tiez extrakt z olivovych listov, kde ucinna latka oleuropein musi byt 3 x 300 mg. Plus odporucam brat aj kvapky samento, coumanda a banderol, najmenej 2 x 15 kvapiek z kazdeho. Toto vsetko dlhodobo mnoho mesiacov.
Inac na plucne chlamidie z hladiska klasickej mediciny je jediny ucinny protokol, kde odmaskovac je NAC a pouziva sa kombinacia troch roznych antibiotik vyse roka. Najdes ho pod nazvom protokol dr Wheldona/Vanderbilta, alebo dr Strattona.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Doxyhexal a citricidal - Fórum - ZDRAVIE.sk