Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokonalá pleť bez makeupu

Príspevok v téme: Dokonalá pleť bez makeupu
bounty14

Pekný večer prajem. Potrebujem poradiť, čo zaberá na pleť, ktorá je bez makeupu bledá. Bez makeupu vyzerám choro,mndlo, mám kruhy pod očami, póry a flaky po akné. viete mi poradiť čo pomáha na takúto pleť? Chcem aj bez makeupu vyzerať dobre. Závidím babám, ktoré si môžu dovoliť ísť medzi ľudí bez makeupu. O pleť sa starám, čístím, hydratujem. co mi poradite? ďakujem :)

ladyblack

Ja som tiez bleda a riesim to aj farbou vlasov a oblecenim. Precitaj si nieco o farebnej typologii pleti. Ja si k svojej svetlej davam vyrazne farby oblecenia v chladnych odtienoch, ked nechcem posobit mdlo. Pekne to cloveka ozivi, tym ze sa vytvara kotrast medzi pletou a oblecenim. No tiez treba zvazit ci ti pristanu viac teplne ci studene odtiene, zalezi od farebneho podtonu tvojej pleti. O vlasov plati to iste,jedna farba ta moze prijemne rozjasnit, dalsia o 10 rokov zostarnit. Nic ine ma velmi nenapada, okrem opalenia sa..

miška89

Ahoj, môžem ti poradiť občas si tvár a dekolt natrieť samoopalovacím mliekom. Samozrejme nie hrubou vrstvou, treba poriadne rozotrieť aby neboli flaky. Pleť to pekne vytonuje a vyrážky mierne zamaskuje.. Odporúčam Dermacol, mám s ním fajn skúsenosti, "opáli" veľmi jemne a dohneda, tak isto fajn hydratuje a pokožka po ňom nie je lesklá.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokonalá pleť bez makeupu - Fórum - ZDRAVIE.sk