Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suché blond vlasy

rhea

ja mam melirovane vlasy uz asi 12 rokov a pomaha mi pravidelne podstrihavanie... no okrem kvalitnych samponov, kondicionerov a masiek si vzdy po umyti nastriekam do vlasov z dm-ky taky bezoplachovy alverde olejovy sprej s aloe-vera a vlasy su hebkejsie...je to bez silikonov a takych tych zlych veci :)

Ahri

No podla mna najlepšie riešenie je prestat si farbit vlasy/ prípadne prefarbit ešte na tmavšiu farbu, pretože peroxid jednoducho vlasy ničí a tie odrasty kazdý mesiac tiez nie je výhra. Inak pomáha aj 1lyžica medu a polka šálky mlieka to nechas cca 15-20 min a oplachnes. Aj ked si myslim, ze jednoducho blond vlasy za kazdu cenu ee.. nehovoriac o tom ako vypadaju väčšinou konceky takých vlasov

ladyblack

Ja ked som si na jesen zafarbila vlasy, tak mi zostali dost suche a ponicene konce a pomohol mi klasicky zabal z 2 zltkov, 2 lyzic medu a 2 lyzic olivoveho oleja, no ja som pouzivala slnecnicovy. Nechala som to cca hodinu posobit na vlhkych vlasoch, uplnu ku pokozke hlavy som to nenasala, iba po dlzke, vlasy si zabalila do alobalu a uteraku, aby boli v teple, a po tej hodine som to zmyla, ale studenou vodou, aby mi miesto cistych vlasov nezostali zlepence :D a nasledne samponom s teplejsou vodou a na zaver znova studenu pre lesk a prekrvenie pokozky na hlave. Vlasy boli hned o dost hebkejsie a jemne. Odporucam aplikovat aspon raz do tyzda. Alebo na konce si mozes naniest kokosovy olej, ten vlasom tiez dost pomaha. Teraz mam uz vlasy zdrave, poskodene konce som si ostrihala a farbit sa prestala, tiez sa uz ani nefenujem ani nezehlim co sa odraza na kvalite a zivotnosti vlasov a uz ani nepotrebujem zabaly, iba obcas si nejaky dam. Casom mozes vyskusat rozne ine masky a zabaly, na nete ich je kopu. Mne postacil aj tento jeden a pomohol.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.