Je tu niekto taky kto prekonal depersonalizaciu?

e36power

no ja to mam s travy, predtym som bol pozitivny chlapec, plny stastia srandy, ktoreho drobnosti netrapili, zacal som fajcit a potom to prislo, uz nehulim 4roky,prve chvile boli take ze som sa bal, myslel som si ze mi prepne, nevedel som sa .nikym rozpravat,sami stres obavy atd, teraz je to take, ze uz rozpravam v pohode, aj rozmyslam, srandujem, niektore dni sa citim uplne v pohode plny energie, ale potom pridu zle dni kefy sa citim hrozne, najviac ma metie to nerealne vnimanie ale snazim sa to v pohode akceptovat, dakedy mi je jedno ze to tam je, ale v tychto zlych dnoch si to vsimam,uz tym trpim 4roky a uz sa chcem konecne stoho dostat, tak preto hladam cloveka co sa stoho dostal aby mi dal niake rady, najviac ma serie ze sa chcem venovat autam, ak sa ucim za mechanika, bavi ma to ale mam obavy s vodicaku ze ako to bude, aj ked ked mam v pohode dni tak si verim, sadol by som kludne do auta ale neviem ake to bude vtych zlych dnoch noo,a ty jazdis?ci nemas vodicak?

klaudia33

akoze ked mam take blbsie dni, tak toto zaberie, niekedy nie, ale vacsinou ano, treba aj nasilu, to saunovanie je ozaj uzasne, detoxikuje telo, dokonca aj od parazitov, usetris za rozne doplnky prirodne na detox, ale musi byt pravidelne v tvojom pripade, kedze to mas stale. Nemas to nejaku skrytu depresiu alebo si prekonal velmi tazke obdobie? Citala som o tom vselico, na nete ma stranku pani Svetlana Wenzl /vagoogli/, ktora tymto dlhe roky trpela a prisli jej nato, ze jej to sposobovalo mnozstvo amalganu v ustach a mozog mala zamoreny ortutou /kedze sa rokmi z amalganu uvolnuje../, jej to zistili nejakym pristrojom diagnostickym /alternativna medicina/, ale moze to mat vela inych pricin, skus si najst nejakeho dobreho terapeuta, kedze tym trpis dlho, lebo neviem, ci antidepresiva na toto mozu pomoct.

e36power

Klaudia : takze ty si to prekonala takto ? Mne vsetci radia magnesium, kupil som si valerianu lekarsku, ja akoze cvicim chcem zacat chodit plaavat, len psychologicka mi povedala aby som to stym cvicenim neprehanal ze aby to nebol pre mna len dalsi stres, a ak by sa ti dalo nemohla by si mi dat email, chcel by som si stebou o tom pokecat lebo zatial nikoho nepoznam kto bu tym trpel a vobec sa stoho dostal, a diky za rady ;)

klaudia33

poznam tieto pocity, ale nemam ich trvalo, napr. ked cumim cely den do telky alebo pc a privela premyslam. Pomaha nato sport, akoze naozaj makat do spotenia, striedave sprchym saunovanie, neskusali ste? Ako by prebrat ten mozog + doplnky vitamin B1 a B6, nepit, nefajcit, su to pocity, akoby ten mozog nebol dostatocne okysliceny a preto je vsetko take zahmlene....drzim palce

e36power

Ved ja som stym aj tak povediac vyrovnany, len niekedy mam dni kedy mi zasa klesne sebavedomie a citim sa zle, vravim zacal sim cvicit nepit alkohol, ale potreboval by som este niake rady akou cestou sa mam vybrat, preto sem pisem

liecitel

Chalpci nerieste uz tie VYMYSLENE CHOROBY a radsej zacnite zit.Tie nerealne vnimanie sveta,pocit odelenia,nezajem o okolite dianie,zmatok,nechut zit,hamblivost a neviem ake este,,PRIZNAKY,,Ved to su normalne ludske emocie co obcas zaziva kazdy- niekto viac niekto menej.To by sme mali vsetci diagnozy keby sme navstivili psychijatra a dostali by sme niejake lieky na to (SUPER BIZNIS)...CHlapci zacnite makat na sebe a nerieste tie ,,diagnozy,,to vas nikam neposunie

e36power

No tak trpim tym uz niake cca 4roky a pozistoval som si o tom niake veci, nerealne vnimanie, pocit ako keby ze som oddeleny od svojho tela a mysle, nezaujem o diane okolo mna atd, uz asi rok je to tak ze beham vsade,diskoteky, s kamaratmi von atd,pocitujem aj niake emocie,a tie veci ohladom oddelenia a nerealna sa snazim mat na haku prote, len mi ide o to ze, v pohode som niaky, citim sa aj fajn vsetko, len dakedy man zle dni, ze zasr nad tymto vsetkym rozmislam, necitim sa najlepsie atd. A potreboval by som niake rady ohladom toho co mam v takychto dnoch robit, inac zacal som cvicit, pretal sim pit, len cigarety fajcim, a potreboval by som od niekoho este niake rady co sa stoho dostal ze co mu pomohlo, chodim aj k psychologicke aj k psychiatricke,a povedala mi ze budem robit s psychologickov psychoterapiu,inac oby dve su riadne super zenske takze v pohode, inac uz beriem 3tyzdne trittici prve 3dni som bral prvy diel, potom dalsie tri dni druhy diel, a potom uz celu, ja som len chcel najst niekoho skym by som si o tom mohol normalne pkecat, ci uz na fb,email..niekoho kto sa stoho dostal a poradil by mi.

pacient123

čítal som čo to vlastne je depersonalizacia a ma take podobné prejavy ako socialna fobia ,,si si istý že máš depersonalizaciu ? je možne že máš len socialnu fobiu tak ako ja