Tak sme vo vzťahu ci nie sme?

Príspevok v téme: Tak sme vo vzťahu ci nie sme?
Katerin

Dobrý deň, chcela by som počuť vás názor na moju situáciu. Pred 2 mesiacmi som spoznala jedného chlapca na Badoo. Bol mi sympatický tak som mu napísala prvá odvtedy si píšeme každý den cely deň (od zobudenia až po kým nejdeme spať). Boli sme raz v kine a potom ma prišiel pozrieť aj do práce keďže robím v meste v kaviarni. Predtým než sme sa spoznali tak ukončil vzťah. Každopádne ma zavolal aj k nemu. Predstavil ma rodine. Pozerali sme filmy a potom bozkávali a uspokojila som ho. A prespala uňho. O týždeň ci dva nám zasa vyšlo spoločné voľno a chcel si pozrieť seriál tak som šla k nemu. Mojkali sme sa v posteli a rozprávali až do rána. Teraz cez sviatky mal voľno a bol popit s kamarátmi lenže ja som pracovala do 22 ale akosi sa ocitol v meste u kamaráta a zavolal ma tam takže som prišla a predstavil ma kamarátom a bratrancom. Potom sme šli k nemu a spala som tam dve noci keďže sme mali voľno. A ja teraz neviem. Mam sa ho spýtať či sme spolu alebo len kvôli sexu. Občas povie niečo ako nabudúce keď budeme spolu...ako keby chcel byť so mnou. Ja ho nechcem stratiť, je mi s ním moc fajn. Skúste poradiť. Mam 21 a vzťah som ešte nezažila a ani som nikdy u chlapca takto nespala.

Biela Kobra

Otázka znie: A čo pri ňom cítiš? Lebo podľa opisu to znie, ako keby si si našla obľúbený druh čipsov alebo čo.

Ninuškaaa

Na môj vkus to bolo dosť rýchle tempo,....
Ty si ho predstavila doma, či? To len tak na okraj, či vôbec aj on má záujem spoznať Tvoju rodinu, priateľov a pod..
Podľa mňa je vzťah aj o niečom inom a nielen o \"posteli\".
Ja som bola s priateľom takmer 2 roky kým sme sa dostali tam kde Ty po pár stretnutiach.

EvickaBBB

Tak sa ho narovinu opytaj, nech mas pokoj v dusi. Lebo zase to, ze ste si tak dlho pisali... Asi si nepisal s viacerymi sucasne od rana az do vecera. Spytaj sa ho narovinu, ci to s tebou mysli vazne, alebo ci to berie len ako flirt a nehanbi sa vyznat sa mu zo svojich citov a povedat mu, ze ty by si rada vazny vztah. Chces vediet, na com si, zasluzis si to vediet a mas pravo to vediet, tak nech sa teda vyjadri. Lebo od nas sa to nedozvies, ale jedine od neho.

Ninôčka

myslím že veľmi rýchlo si k nemu vhupla do postele a uspokojila ho. Ked ste si len predtým písavali a raz ťa k sebe pozve domov a ty už s ním lezieš do postele? To si len aká radodajka?...