Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začali mi rednut vlasy!

Príspevok v téme: Začali mi rednut vlasy!
Janny99

Vždy som mala krásnu hustú hrivu ale behom posledných týždňov mi začali vypadávať. Jem tak ako vždy takže by som stravu viacmenej vylúčila. Stres som mala dosť ale už je to lepšie no paradoxne v období tých problémov som mala vlasy ešte husté. Síce padali A mala som ich snáď všade na oblečení školskej ...aLe stále bolí husté tak som to moc neriešila. Práve som sa dostala Z dosť hnusnej choroby ktorá síce netrvala dlho ale bola celkom vážna. ..mmôže to byť aj Z toho? Ja neviem čo mám robiť bojim sa že budú čím ďalej tým viac redsie A ja chcem späť tie svoje husté :( umývam si ich každý 2-3. Deň , nikdy som ich nefarbila žehličku nepoužívam iba fén. A mám 16 . Ďakujem za každú radu.

nikinkaa222

Kup si bezfarebnu hennu! odporucam :) ja hennujem uz par rokov a mam fajn vlasy, sice som na istu dobu prestala a zaclala farbit klasickou farbou ale zas som sa vratil k henne, pretoze ta neskutocne vyzivuje vlasy a dodava im krasu a hlavne silu..

kedze si nefarbis, tak je pre teba vhodna bezfarebna, cisto len na vyzivu..

jedine minus na henne je ze smrdi a tazko sa nanasa...ale to sa da zvladnut :)

lucia.z

Používala som americký produkt Fulfix a bola som s ním veľmi spokojná. Je to sprej proti vypadávaniu vlasov. Ako študentka som bola pod veľkým tlakom a stále mi padáli vlasy. Ten spej úplne zastavil vypadávanie vlasov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začali mi rednut vlasy! - Fórum - ZDRAVIE.sk