Zúžená predkožka a urológ

Príspevok v téme: Zúžená predkožka a urológ
panpredkozka

Ahojte bol som poslaný k urologovi lebo mám zúženú predkožku a neviem ju poriadne pretiahnuť. Chcem sa spýtať ako to tam prebieha čo mi stým najprv bude robiť, čo mi na to alebo ma môže po návšteve hned napísať na operáciu? Kebyže ma pošle na operáciu budú ma operovať hned alebo ako to tam chodí hlavne ten priebeh čo tam boli ..čo sa bude pýtať? O_o :oD

Anita1978

Minulý týždeň na preventívke to synovi nešlo stiahnúť predtým mu to pozerala v 9 išlo to takže nechápem to??? Doktorka nám vypísala lístok s tým že to netreba naťahovať a ona nevie predpísať liečbu nech urológ rozhodne dalej puberťákovi vybehli až slzy. Termín máme vo štvrtok a dnes mi povedal že vo štvrtok nemože lebo majú niečo doležité v škole Nejaké tipy ako to tam má vydržať??? Ďakujem

Mekko

Ahoj vidím že tu nikto neodpisuje ani tak a ja som si len tak prezeral témy a mal by som tu pár tipov:-)
Ono sú na to rôzne masti ktoré tú predkožku časom zmäkčia a pôjde ti pretiahnuť ľahšie.Ono sa to berie podľa zúženia,či to dokážeš pretiahnuť viac alebo ťa to bolí už pri väčšom zatiahnutí.Sám by som sa do toho nepúšťal lebo sa môže stať že sa ti natrhne a to by ti mohlo spôsobiť ešte väčšie problémy...(nehovoriac o možnej infekcii)
A za urologom by som išiel len ak by to bol nejaký rozumný urolog...pretože väčšina ti to len nasilu strhne popritom ti to ešte poškodí (natrhne) a predpíše ti len nejakú masť aby sa ti to nezapálilo + ti povie aby si si ju častejšie preťahoval..:-D
(Môj názor)