Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flaky na krku

Príspevok v téme: Flaky na krku
rentoonn

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, na krku sa mi asi pred dvoma rokmi objavili hnedo červené fľaky, ktoré ma niekedy svrbia a hlavne v noci si ich vždy škrabem, objavili sa mi niekedy cez zimu a potom mi zmizli. Minulý rok sa mi znovu niekedy cez zimu objavili a tak som išiel kožnej doktorke, ktorá mi nato dala nejakú mastičku, ktorá mi nič nepomohla ale znovu mi to potom zmizlo (neviem či som to cez leto nepozoroval iba preto, že som bol opálený alebo mi to naozaj zmizlo), a tento rok sa mi to znovu objavilo ale teraz to mám asi najhoršie zatiaľ vzadu na krku sa mi objavil väčší hnedý fľak. Používal som už rôzne krémy a mastičky aj s obsahom alkoholu aj bez ale nič mi nato nepomáha a neustále sa pristihnem pritom ako si to škrabem. Ak niekto máte nejaké skúsenosti alebo nápady čo by som mohol vyskúšať budem vďačný. :)

Kýčera

Nepotrebuješ mastičky,nenatieraj to ničím,potrebuješ poriadne vyšetrenie na zistenie príčiny tohto stavu.Ak svrbia,treba to chladiť- studená sprcha,...môže sa jednať o alergiu,ale aj o plesne,...Začni detoxikovať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Flaky na krku - Fórum - ZDRAVIE.sk