Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem naňho prestať myslieť

Príspevok v téme: Neviem naňho prestať myslieť
asdfghjklkjh

celé to prebiehalo takto.. zoznámili sme sa ešte pred letnými prázdninami a ani jeden z nás ani len netušil, že by z toho mohlo byť niečo viac(ak sa to tak dá nazvať). Normálne sme si písali o škole,záujmoch a tak.. asi v strede letných prázdnin sme k sebe cítili už niečo viac.. a takto to pokračovalo až do konca letných prázdnin.Lenže ja som vedela,že z toho nič nebude pretože moja mama výrazne dbala na dobré známky v škole a vedela, že keby s ním som prospech by sa mi určite zhoršil.A tak mi zakázala facebook a zobrala mobil aby som s ním nemohla byť v kontakte.. po cca mesiaci mi ho vrátila a keď som opäť prišla na facebook zistila som,že má inú.. Strašne ma to nasralo pretože je to chalan, ktorého len tak ľahko niekde nenájdete. Nezáleží mu na vzhlade a keď s niekým chodí neobzerá sa za každou druhou ako to niektorí zvyknú.
Ale aj keď bol s druhou, stále sme chodili von a hovoril mi, že preňho znamenám viac ako ostatní kamaráti.
Jeho priateľku poznám už od škôlky a ona sama je ešte malé decko a z neho spravila to isté.
Keď som mu asi po týždni napísala či ide von povedal,že nie on sa somnou už nechce stretávať.
Potrebujem nejakú radu alebo aspoň niečo :D

liecitel

ahoj.hm takeho chalana prave ze najdes na kazdom kroku ktory si po mesiaci najde inu a ktory necha spravit zo seba decko :)...aku vlastne chces radu? nechapes preco na neho myslis aj ked vies ze neje az taky dobry ako si si myslela?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem naňho prestať myslieť - Fórum - ZDRAVIE.sk