Som narušený?

Príspevok v téme: Som narušený?
Psychovnutro

Mám myslím si dosť vážny problém, ktorý asi budem musieť riešiť s psychologom ale predtým by som chcel počuť Vaše názory.
Mám už štvrtý vzťah a všetky maju jedno spoločné. Spoznal som sa so ženami po tom čo prekonali nejaku krizu alebo sa nejako sklamali v predošlom vzťahu. Stal som sa pre ne panom užasným ktorý ich chápal pomohol a podobne. Mne sa páčili o začiatku rovnako aj som citil, niečo viac ku nim ale vždy to bolo o tom, že som im povedal to čo chceli počuť. Ked som citil, že potrebuje počuť, že ju lubim tak som jej to povedal hoci to tak necitim, lebo som chcel aby bola spokojna a šťastna, ked som citil, že chce aby som prejavil citi tak som ich prejavil hoci som si vymýšlal. Proste vo vnutry cítim akoby som mal potrebu zachraňovať a robiť šťastnými okolo seba ženy. A najhoršie je, že po par mesiacoch sa zapojí do všetkeho rozum a ked začne premýšlať tak automaticky ten vzťah sa kazí, začínam chladnuť a vzďalovať, srdce hovori udrž si vzťah a hlava robi všetko aby ho ukončila. Ak by som to zhrnul tak hovorím im čo chcu počuť a robim to, a to aj v intimnej stranke chcu sa milovať tak sa milujem nechcu tak nenutim necham to tak.

mmk

uz mas 29 na taku zamilovanost to jasneze prevlada rozum ja som v 17tich sa tak sialene vedela zabuchnut.....ono ti to pride zas po 50tke:p :D vraj..:)

Psychovnutro

Asi máš pravdu je lepšie s tými čo sa už poznám dlhšie, no praveže skor to boli protiklady a sme asi rychlo išli do vzťahu

mmk

si myslis ze ked zene ustelies na ruziach ze tam budes spat na tych ruziach s nou vidis ze to nefunguje. mozno nevhodne partnerky, taku hladaj jak aj ty si, rovnake zaujmy, alebo zivotny styl (fajciar k fajciarke, uchyl k uchylacke, profesor k profesorke) take jak ty si si pozeraj mozno z kamaratstva by sa ti vyvynul dobry vztah niekto s kym sa dobre poznate, tam uz ta laska je taka insia menej zamilovanosti slepej viac radosti...a s rovnakym zivotnym stylom sa nikto nemusi nicim obmedzovat, robite to co chcete a spolu co myslis? mozno taka ta slepa zamilovanost neni pre tebe...mozno ti treba dlhsie cloveka spoznavat ake boli tie predtym? padli ste si do oka sup do vztahu?

Psychovnutro

Ono praveže citim to tak, že mi je luto ked je sklamana a smutna a preto sa snažim aby sa citila dobre, ono ja by som pre nu spravil aj nemožne aby sa citila dobre aj svoje zaujmi odsuniem