Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo znamená byť sklamaný v láske?

Príspevok v téme: Čo znamená byť sklamaný v láske?
samaneviem

ahoj..čo znamená byť sklamaný v láske? ako sa to prejavuje? dokáže potom sklamaný muž/žena opäť mať niekoho rád a povedať mu to? AKo po om prejavuje lásku sklamaný človek?

Treza mám len prvý vzťah chlapom, ktorý je odo mňa starši, ale že sa už viackrát sklamal.Na túto tému sa baviť veľmi nechce. Ale ja sa trápim.

kavaaaa

no, to ze sa na to pytas, znamena ze si sklamana v laske este nebola,lebo inak by si presne vedela co to je a ako sa vtedy clovek citi. Znamena to asi tolko, ze chlapec ktoreho spominas, sa uz do nejakej slecny zalubil a veril, ze im to vyjde, veril v ,,nich,,. a veril aj jej. Bol by ochotny pre nu spravit hocico a naplno sa do toho vlozil. A nevyslo to. Mozno ho zradila slecna alebo nejako to skoncilo tak, ze on zostal sklamany, zlomeny a zranilo ho to. Ludia po takejte skusenosti su potom opatrní a obozretnejsi. Uz nie su takí naivní a nejaky cas potrva kym znova dokazu verit v lasku,a verit tomu druhemu a verit tomu, ze ten vztah ma nejaku buducnost

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo znamená byť sklamaný v láske? - Fórum - ZDRAVIE.sk