Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ďalej...

Príspevok v téme: Ako ďalej...
Lecram18

Mal som frajerku skoro 3 roky, keď sme spolu začali chodiť ona mala 15 ja 16. Rozišli sme sa lebo sme sa neľúbili a posledný mesiac sme sa v kuse hádali.Ona si 2 týždne po tom našla nového frajera a je s ním viac ako pol roka. Počas vzťahu s ňou som mal veľmi dobrý vzťah s jej sestranicou (volajme ju Klára) a mám doteraz. No a práve tu to začína. Asi pred mesiacom mi "Klára" začala hovoriť že bývalej chýba, stále o mne hovorí, myslí na mňa, kuká si môj fb a že mi aj chce napísať ale bojí sa lebo po našom vzťahu sme si nadávali a priam sme sa nenávideli. Keď som sa toto od "Klári" dozvedel tak som pár dní rozmýšľal a nakoniec sme si začali písať,vždy sme si veľmi rozumeli,tak ako som si doteraz nerozumel s nikým. 2 dni na to som ju pozval ku mne na film, začali sme sa bozkávať a mali sme sex. Síce podviedla frajera ale tvárila sa úplne v pohode, ako by ju to netrápilo. Písali sme si ďalej úplne normálne a naraz začala že nemôžme to už robiť lebo je to nefér voči jej frajerovi, že či nebudeme iba kamaráti. Tak sme si písali ďalej, boli sme na seba milý, motali sme sa. Napísal som jej či niekedy ešte nepríde a povedala že kľudne. Prišla a zase sa to opakovalo. Bozkávanie, sex, odkopol som ju domov, proste super. Keď išla zas ku mne, tak som išiel oproti nech nejde sama ale išla okolo na aute jej mamina a prišla jej smska že čo to má znamenať, ako sa správa,že takúto ju nepozná a že nech neblázni aj mna aj jej frajera lebo voči nemu to je nefér. Plakala že nevie čo ma robiť tak sme ku mne ani nešli ale boli sme na prechádzke a potom som ju odkopol domov. Včera keď som bol aj ja aj ona v škole písali sme si smsky a ona naraz poslala smsku že nech jej dám čas, že so mnou chce byť ale teraz to má ťažké, potrebuje sa rozhodnúť a chce sa rozhodnúť správne tak si nemôžme písať. Poslal som jej smsku s otázkou či na mňa počas toho ako si nebudeme písať nezabudne a odpísala že nezabudla som na teba pol roka. Tak teraz čakám že ako sa rozhodne. "Klára" mi hovorila že mi chce napísať ale nemôže lebo by to bolo ešte ťažšie a že sa musí rozhodnúť. Prosím o radu že čo mám robiť...ak sa nájde niekto normálny tak budem vďačný :)

DontWorry

Prepac, ze ti to takto priamo poviem, ale ste este nezreli. Len som sa pousmiala co vôbec riesite. Smsky, co ona povedala, co si ty povedal..ona podviedla svojho frajera. To taku chces? Hmm dobre..
"A potom som ju odkopol domov" - dost vtipny vyraz :D
Ale co mas robit? Kaslite na facebook, smsky a neviem ake ine socialne siete, pekne zoci-voci a ak to nedokazete vyriesit, tak pockajte par rokov a najdite si inych partnerov ked budete na to sami pripraveni.

Nina.

Prestaňte si vypisovať smsky a normálne si sadnite a otvorene sa porozprávajte. Toto za teba nikto nevyrieši - je to medzi vami. Ale osobne si myslím, že ani jeden nie ste zrelí na vzťah, pretože toto čo stvárate je chovanie 15 ročných detí a nie dvoch vyrovaných a vzťahu schopných osobností.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ďalej... - Fórum - ZDRAVIE.sk