Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podrezanie

Príspevok v téme: Podrezanie
hepi100

Ahoj, mám 13. Neznášam svoj život pretože brat má stále bije dnes mi dal ,,facku''. A takto je to každý deň že ma bije, je o 1 rok mladší ale o pol hlavy vyšší . Každý deň plačem. Mám pocit že ma nikto nemá rád (rodičia sú rozvedený a bývam u otca) . A oco vôbec nerieši to čo sa deje ( aspoň to tak vyzerá ) už pár dní rozmýšľam o samovražde a to podrezanim žíl.

Mám svoj život ukončiť?
ako to mám vyriešiť?

Ďakujem predom za odpovede ...

LMarika

Ak sa uz nevies ubranit telesne, bran sa aspon slovne, vsak naco sme my, zeny, dostali od prirody do daru take velke papule? Povedz mu, ze niet vacsieho hrdinu ako je ten, ktory zautoci na bezbrannu zenu. A ze podla teba kto je skutocny hrdina, ten vyzve na suboj majstra sveta v kulturistike a kto utoci na zenu, ten je makkys, hovno, padavka, sracka, obycajna nula... A taketo reci vypustaj zo seba denno-denne a este mu povedz, ze tak aspon teraz uz vies, do akej kategorie ho mas zaradit a ze ti, co biju zeny, by si v zivote na ziadneho chlapa netrufli a ze si myslis, ze prave on je najvacsia sracka a najvacsie hovno z celej triedy a z celej ulice, lebo keby to tak nebolo, neutocil by na zeny. NIKDY NESMIES PRED NIM PLAKAT!!! Ked ti je smutno z toho, co robi, rozplac sa inokedy, ked budes sama doma, alebo ked budes sama zatvorena niekde na zachode, v kupelni, v izbe... ALE NIE PRED NIM!!! Ak budes plakat pred nim, tak ho vyprovokujes k dalsim utokom. Aresivni a psychicky tazko naruseni psychopati miluju, ak sa ich zeny boja a utocia predovsetkym na take, ktore sa ich boja. Jednoducho si zatukaj prstom na celo a pozri sa nanho takym pohladom, ako keby si sa pozerala na tazko naruseneho psychopata, ktoreho prave natrvalo pozbavili svojpravnosti a odvadzaju ho do psychiatrickeho ustavu na dozivotie. Presne takyto pohlad mu ustedri a utrus poznamku ako hovno, makkys, padavka, sracka... dookola ako obohrata platna si tieto nadavky opakuj: "naruseny psychopat, mam ta v pazi, mam ta na haku..." A ukazuj uplne pokojnu a provokacnu tvar, ako keby sa vobec, ale vobec nic nedialo, iba si prave prisla do kontaktu s retardovanym chudacikom, ktoreho neberies vazne a posmesnymi uskrnmi mu to aj dokazujes. Niet vacsej urazky pre 12-rocneho zasrana, ako ked mu niekto povie, ze je makkys, padavka a sracka, hovno, retardovany chudacik a slaboch, ktory by si nikdy netrufol na chlapa... Makkys, padavka, sracka, nula ako kazdy, kto utoci na zeny. Je to tak? Urcite ano. Tym, ze ta bije, ti ukazuje, ze si ta nevazi, tak mu teda aj ty ukaz, ze si ho nevazis, ALE PORIADNE!!! A DO TOHO!!! Nadavanie do makkysov a sraciek, ktore by si nikdy netrufli na chlapa, len na zenu, by malo zabrat. Dalsia vec, snaz sa travit co najmenej casu v jeho pritomnosti. Prichadza pekne pocasie, chod niekam von na dvor medzi dievcata, medzi kamaratky. Predpokladam, ze este rok doma a budes sa rozhodovat, kam na strednu skolu. Vyber si taku, ktora nie je vo vasom meste a ponuka ubytovanie na internate, vdaka comu mas, podla toho, co to bude ucnovka, alebo SS s maturitou, minimalne na 3, 4 roky od debila pokoj. A potom pracu s moznostou byvania na ubytovni, ci pracu v zahranici, pripadne kto vie? Mozno este pred 18-stkou najdes lasku a nastahujes sa k priatelovi. Kto vie, co si osud pre teba pripravil? Ja by som to chcela vediet. Ty nie? Lebo ak spachas samovrazdu, uz sa to nedozvies. A to by bola skoda, nie?

1212

hepi, to má rozhodovať o tom, či má tvoj život zmysel, tvoj brat? Tvoj brat je tiež poznačený rozvodom a asi potrebuje nahromadený hnev ventilovať - bohužiaľ si ho ventiluje na tebe.

Rozhodne si to nenechávaj pre seba, povedz o tom niekomu dospelému z rodiny, kto by sa mohol s bratom porozprávať. Nemáš sa za čo hanbiť, to skôr tvoj brat. Prvý by to mal pravdaže riešiť otec, ale aj mama, ak sa stretávate. Aj po rozvode stále zostávate deťmi vašich rodičov.

O samovražde nerozmýšľaj, určite ťa čakajú v živote ešte pekné chvíle, škoda by to bolo zahodiť.

NO2

Kopni mu do gúľ a bude kľudný. Nevieš sa s ním pobiť? Veď keď udrie, tak mu to vráť, tak to má byť. Si necháš skákať na veky po hlave? Si sa nezrazila s koňom?!

vitruvius

Neblbni, máš starých rodičov? Babku, dedka? Niekoho, s kým sa môžeš porozprávať? Jednak sa ti uľaví, a tiež môže ten človek zakročiť, ak to bude treba, myslím, porozprávať sa s bratom, otcom...Prípadne nájsť iné riešenie. Dôležité je porozprávať sa s niekým dospelým, kto má tvoju dôveru a poradí, alebo ochráni ťa, ak to bude treba. Kamaráti, kamarátky sú fajn, ale tam sa môžeš iba vyrozprávať, pomoc ti dá iba dospelý. Ak máš ťažkú chvíľku, zober telefón a zavolaj mame, starkej, niekomu blízkemu.

xem

ono ak si mu už dohovárala ..a tatko nič...

skús mu povedať či je do teba zaľúbený keď ti robí zle že či sa mu páčiš ked sa ta stále dotýka (viem bije)

ano znie to dost protichodne ale malo by ho to odradit (dufam) ovsem ak nechces tak to neskusaj ..

e36power

Urcite nie, si mlade dievca tebe sa zivot len zacina, skus sa s niekym s rodinny porozpravat, stryko,teta niaka alebo krstny rodicia, nech ti pomozu, nebud vtom sama len lebo budes mat riadne depko, musis si najst niekoho kto ti bude oporov, len prosim ta neuvazuj nad srmtou

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podrezanie - Fórum - ZDRAVIE.sk