Bolesť ľavého prsníka a pod pazuchou

Príspevok v téme: Bolesť ľavého prsníka a pod pazuchou
michaela22

Ahojte, už dlhšie, niekoľko mesiacov mám bolesti - niekedy je to pod pazuchou na rebrách, niekedy zasa v prsníku, bolí to najmä po stlačení, ale niekedy aj len tak. Všimla som si, že počas menštruácie ma to nebolí, taktiež ani moc nie po menštruácii, asi tak týždeň po to začína a pokračuje až do menštruácie. Neviete, čo by to mohlo byť? Bolí to len na ľavej strane. Mám veľký strach ísť s tým k lekárovi..Mám 24 rokov.

michaela22

Hmatať som si tam hmatala, hrčku som si nenahmatala.. ja viem, že by som mala isť k lekarovi, ale neviem si pomôcť, paralyzuje ma strach..Ale viem, že budem musieť čoskoro ísť..Len som si chcela najprv overiť, či s tým nemáte niekto skúsenosti..

Shayleen

Dá ktoré ženy nedokážem pochopiť prečo nekonajú keď ich tam dole alebo tam hore niečo boli či majú bolesti alebo čokoľvek. Namiesto toho aby ste sa poriadne starali o seba sa radšej zanedbavate. Nakoniec mala som jednu koleginu ktorá roky nebola u gyndu a raz keď išla tak už bolo neskoro za 3 mesiace zomrela na rakovinu maternice. Zamyslite sa nad tým!

Kýčera

Bleskovo k lekárovi! Radšej zbytočne vyšetrenie,ako niečo zanedbať.Keď sa budeš báť,nezmizne Ti to.Vieš si urobiť vyšetrenie prsníkov?