Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie a solarium

Shayleen

Po tetovani keď dôjdem domov si ten obal das dole umyješ si prv ruky a potom das mydlo do ruky urobíš si penu a s tou penou si tu tetovanu časť umyjes a pekne oplachnes a natri si to s bepanthenom. A "rana" nesmie byť v žiadnom prípade zakryta! Musí "dychat" aby sa lepšie hojila. Bo tetovanie je ako otvorená rána a musí dýchať. Ja by stou solárkou pockala pokiaľ to nemáš dobre "zahojene"

Shayleen

Najlepšie je dať sa tetovať na jeseň, v zime alebo na jar. Leto sa neodporúča, pretože miesto sa ťažšie hojí. Vďaka častejšiemu poteniu sa miesto môže zapáliť a vzniknúť infekcia. Piť alkohol by sa nemal asi dvadsaťštyri hodín pred aplikovaním tetovania a ani po ňom. To isté platí pre lieky proti bolesti a kávu. Zvyšujú krvný tlak a zrieďujú krv, preto by mohli spôsobiť silnejšie krvácanie. Je potrebné pripomenúť, že tetovať sa môžu len osoby nad 18 rokov, v opačnom prípade je potrebný súhlas rodičov

Plus keď máš svoje dni tak sa tiež neodporúča ist sa tetovat

Shayleen

A slnku solarka by si sa mala tak dlho vyhýbať pokiaľ tetovacka nie je na 100% zahojena. "Hojenie" tetovacke je dlhý proces

Shayleen

Pred a po tetovani nesmieš. Ja sama mám tetovacky a mne bolo to isté povedané a vôbec po tetovanie sa musíš vyhýbať žiareniu!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetovanie a solarium - Fórum - ZDRAVIE.sk