Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odličovač očí

katlli

Mna GARNIER Skin naturals tiez hrozne sklamal,vyhodene peniaze - vyraznejsie sa licim a spodnu linku tiez velmo slabo odstranoval...kebyze ho pouzivam stale, zachvilu som urcite jak korytnacka :D najlepsie co som mala - dvojfazovy odlicovac od Ryoru - Ryoherba ♥

ln

ja som pouzivala klasicke odlicovace,stipali ma oci a mihalnice som nikdy nemala 100%odlicene,lebo si rada davam vela vrstiev spiraly.kamoska ma naucila,ze oci lahko odlicim aj inymi prostriedkami,pomerne lacnymi.najprv to bola biela VAZELINA,trosku mastna ale aspon mi to oddiali ocne vrasky:)teraz pouziva a uz aj ja INDULONU alebo hocijaky iny krem na ruky a uplne to ide lahko,nic ma nestipe(samozrejme,ak si nenakydam toho kremu vela a nenatecie mi to do oka:)ta vazelina je vhodna pre vodeodolnu spiralu a ak mate suchu plet odporucam s nou odlicovat aj make-up z tvare

lulina21

mne garnierky vôbec nesadli..((( jedine s tým fyziologickým od la roche gélom som spokojná,už ho nevymením za žiaden iný..)))

brcka

ano aj ja som bola spokojna s garnier, s tym dvojtym, takym modrym. ale uz dlho pouzivam Ryor, tam je aj ocianka lekarska a ten aspon mne uplne vyhovuje :-)

bronicka123

Ahoj, ja som toho vyskusala vela, pretoze mam citlive oci.. odlicovac od garnier je uplne perfektny, bez zlavy stoji okolo 130 sk, nepreratavam na euro:)
Odlici takmer hned a vobec nestipe :)

lulina21

veď práve,ide o tú špirálu,nič mi oči neodlíčilo lepšie ako tento gél,inak stojí 450,- 360,- ma stál efaclar čistici gél,ten je tiež dobrý..

evaeva

ja pouzivam od zepteru a ten je super.mozem si ho aj cely naliat do oci a nestipe a dobre odlicuje - lebo ja si dost kechlim mihalnice

lulina21

oneskorene od témy,ale keď tak,používa niektorá z vás fyziologický odlič.gél od la roche psay,taký biely s pumpičkou,pre mňa je úplne super,odličovacie vody a mlieka nepoužívam,lebo sa mi dostávajú do očí a navyše aj vata z tampóu sem tam,ale tento je fantastický,jemný,neštípe,a poriadne odlíči,stojí 360sk 12e,velmi ho odporúčam hlavne na citlivé oči,neodstraňuje sa tampónom,ale nanesie sa malé mnošstvo na mokrú tvár a končekmi prstov krúživými pohybmi odstraňuje make-up..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odličovač očí - Fórum - ZDRAVIE.sk