Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odličovač očí

lussila33

Najviac mi vyhovuje odlicovac od AB, pricom kozmetiku AB vobec nemusim az na tento odlicovac oci. Je neparfumovany, obsahuje olivovy olej a je proste prefektny. Stoji okolo 3,60 no vydrzi dlho. Je vhodny pre citlive ocka..

mirka222222

ja mám od Astor- majú ho v DM, je super, a to som tých odličovačov už vyskúšala veľa, tento odličuje najlepšie.

katlli

Mna GARNIER Skin naturals tiez hrozne sklamal,vyhodene peniaze - vyraznejsie sa licim a spodnu linku tiez velmo slabo odstranoval...kebyze ho pouzivam stale, zachvilu som urcite jak korytnacka :D najlepsie co som mala - dvojfazovy odlicovac od Ryoru - Ryoherba ♥

ln

ja som pouzivala klasicke odlicovace,stipali ma oci a mihalnice som nikdy nemala 100%odlicene,lebo si rada davam vela vrstiev spiraly.kamoska ma naucila,ze oci lahko odlicim aj inymi prostriedkami,pomerne lacnymi.najprv to bola biela VAZELINA,trosku mastna ale aspon mi to oddiali ocne vrasky:)teraz pouziva a uz aj ja INDULONU alebo hocijaky iny krem na ruky a uplne to ide lahko,nic ma nestipe(samozrejme,ak si nenakydam toho kremu vela a nenatecie mi to do oka:)ta vazelina je vhodna pre vodeodolnu spiralu a ak mate suchu plet odporucam s nou odlicovat aj make-up z tvare

lulina21

mne garnierky vôbec nesadli..((( jedine s tým fyziologickým od la roche gélom som spokojná,už ho nevymením za žiaden iný..)))

brcka

ano aj ja som bola spokojna s garnier, s tym dvojtym, takym modrym. ale uz dlho pouzivam Ryor, tam je aj ocianka lekarska a ten aspon mne uplne vyhovuje :-)

bronicka123

Ahoj, ja som toho vyskusala vela, pretoze mam citlive oci.. odlicovac od garnier je uplne perfektny, bez zlavy stoji okolo 130 sk, nepreratavam na euro:)
Odlici takmer hned a vobec nestipe :)

lulina21

veď práve,ide o tú špirálu,nič mi oči neodlíčilo lepšie ako tento gél,inak stojí 450,- 360,- ma stál efaclar čistici gél,ten je tiež dobrý..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.