Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Darovanie krvi

kalibaba

vraj pomáha jesť aj petržlenové a zelerové listy ale nemám to odskúšané tak neviem. S tou žihlavou by som bola opatrná lebo kamoška pila často žihlavový čaj a potom mala problémy s menštruáciou lebo jej neskoro chodila. Vraj žihlava má také účinky na krv a krvné zrážanie že ju nieje vhodné piť často a najmä tesne pred a počas menštruácie. V knihe píšu že má hemostyptické a hemostatické účinky. Vraj to môže sposobiť aj cysty krvavé v maternici a vaječníkoch lebo sa krv predčasne zráža.

knaja

Ano, presne tu mucku z potravin. Syn mal vysoke ASLO a kamoska vravi, ze to je nedokyslycenie organizmu z nedostatku zeleza a telo sa nemoze branit, ona aj predava doplnky stravy a poradila nam cucoriedky a aj kokos ako taky, ktory obsahuje vela zeleza. Este som mu dokupila sumive zelezo a za 2 tyzdne mal super vysledky a ten kokos jedol niekolko lyzic denne. Velmi dobry je aj zihlavovy caj. Toto su take najlacnejsie a najprirodnejsie produkty. Aj to vino moze byt dobre.

Ria_94

Knaja, to myslíš tú múčku, v ktorej sa obaľujú guľky keď sa robia? Ďakujem, vyskúšam :-) a áno, na čučoriedky a černice sa pamätám, že mi ich v detstve dávali :-)

Ria_94

Philips, brala som aj Ferro folgamu od lekárky, ale nerobilo mi to dobre na žalúdok... Snažila som sa jesť veľa listovej zeleniny, hovädzie, pečienku, ale hodnoty som mala aj tak nízke... Teraz mám 20, a pri každom rozbore krvi mi vyjde mierna anémia v dôsledku nedostatku železa... Ale dúfam, že vekom sa to zlepší :-)

philips

Ria, skúšala si aj doplnky železa? Viem, aký hnusný pocit je to, keď chceš, ale nemôžeš a rozhodne ti to nezávidím :/ Ak smiem vedieť, koľko máš teraz rokov? :)

Ria_94

Teším sa s tebou :-). Ja som sa tiež nevedela dočkať 18, ale žial mi ani raz nezobrali (som skúšala asi 4x) kvôli nízkym hodnotám... Trz už robím, aj som pribrala, ale hodnoty sú ešte hraničné... Som aj chcela, že si týždeň predtým budem dávať železité víno, ale lekárka ma odhovorila, aby som potom nemala problémy ja... Čiže len ticho závidím (v dobrom) :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darovanie krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk