Ako sa konečne odpútať?

Príspevok v téme: Ako sa konečne odpútať?
stalezaluben

Ahojte, dajte fakt ucinnu radu ktora mi pomoze prestat uz dufat a cakat ze raz budeme znova spolu stastni. Chodim aj medzi ludi, aj sa zabavam, aj myrlim na seba, staram sa o seba idem na kozmetiku ku kadernicke, ale ako nahle som trosku sama alebo pred spanim stale myslim na byvaleho. Rozisli sme sa v zlom ale po nejakom case sme si veci vysvetlili a teraz nas uz nic nestve. Teda jeho na mne a opacne. Vlastne je nejaky dost mily ku mne a tvrdi ze chce tomu dat znovu sancu ale nejak to vsetko zastalo len na reciach a nehybe sa to. Ja som uz vytriezvela z toho vsetkeho aj z tych jeho slubnych reci a viem ze takymto tempom pojdem skor do dochodku ako si mi dvaja znovu zacneme, ale aj tak sa mi to v hlave bije a stale je tam nejake to percento ze co a ak?? Skusala som sa ho k veci opytat ze co ma so mnou v plane ale stale sa vyvliekol a nedozvedela som sa odpoved. Nie som jednoducho na 100% presvedcena o tom ze uz je definitivny koniec. Poradite niekto? Dakujem

Nina.

Keby ťa chcel, už dávno je s tebou. To čo ťa pri ňom drží je evidentné - spoločný kontakt. Musíš ho proste začať ignorovať - úplne. Žiadne správy na fb, žiadne smsky, maily, telefonáty, nič - a osobné stretnutia už vôbec nie. Začni ho ignorovať - buď bez vysvetlenia - ak je inteligentný dopne mu to samé. Alebo mu napíš správu kde mu vysvetlíš, že stále k nemu niečo cítiš a že sa potrebuješ odpútať a preto ho prestávaš kontaktovať a popros ho aby ani on nekontaktoval teba, že chceš začať od znova, pohnúť sa v živote ďalej a nájsť si nový vzťah. Toto je v podstate aj jediná možnosť ako ho možno pohneš k tomu aby si uvedomil o čo prišiel a možno sa aj bude chcieť na základe tohto k tebe po čase vrátiť, ale na tvojom mieste, by som ho už nezobrala späť, alebo jedine ak by sa veľmi veľmi snažil. Alebo je dosť možné, že ti naozaj úplne prestane chýbať ak prerušíš kontakt. Ale musíš ho vydržať ignorovať. Pokiaľ s ním budeš v kontakte tak je možné, že sa ešte niekoľko rokov budeš trápiť predstavami a spomienkami. Najlepšie čo môžeš pre seba spraviť, je to uťať.

stalezaluben

Ved uz aj nad tymto som rozmyslala ze by som ho mohla trosku rozcertit inym chlapom ale sa bojim ze ci sa uplne nestiahne.. ach je to tazke :/

liberta25

asi ho budes musiet postavit pred hotovu vec, ze ste spolu alebo nie. najhorsie je cakanie a zotrvavanie v neistote. alebo je este varianta, ktoru ja sice vobec neuznavam, ale chlapi sa niekedy rozhybu, ked vidia tu teoreticku skoro svoju s inym chlapom. mozno aj to je cesta rozhybat ho. drzim palce, nech ti to dobre dopadne.