Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bielenie zubov

Príspevok v téme: Bielenie zubov
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

Eliona

Tak rada by som do toho išla, ale neviem kam. Už akože padlo u mňa definitívne rozhodnutie, že bielenie podstúpim, ale neviem s istotou komu by som si to mala dať urobiť. Už som si pozerala aj stomatologičku Baňasovú, že by som k tej zašla, ale som trošku na vážkach ešte. Predsa len je to nová lekárka a neviem čo také môžem čakať, či všetko dobre pôjde. Ale tak chcela by som to vyriešiť už do leta aby v lete som sa mohla už škeriť na svet bielymi zúbkami :P

krtko7

hm. Eliona keďže už máš toho veľa vyskúšaného, len nie ešte bielenie u zubára, tak choď do toho :) máš moju podporu. Treba hľadať možností ako si splniť sny. Akékoľvek sny. Či už o bielych zuboch, alebo dokonalom tele a podobne :)

Minatarosa

krtko vďaka aj mne si tvojím komentárom zodpovedala otázku, ktorá ma trápila.
magdi, keďže ty už máš bielenie za sebou, tak by som chcela vedieť ako to vnímaš. Budeš chodiť pravidelne na takéto bielenie? Alebo raz ti stačilo a už to nebudeš riešiť? :)

vrvra

ahoj eliona
nechápem, že to vôbec riešiš, že si ho všímaš. Takéto niečo väčšinou tvrdia ľudia, ktorí majú krásne biele zuby a nemusia pomaly nič pre to robiť. Keby mal problém so zubami, že ich nemá pekné, tak by sa na to inak pozeral a hľadal by možnosti ktoré reálne pomôžu a pri ktorých sú výsledky viditeľné ;)

Eliona

karamolo na toto som sa nepýtala, aký ma kto názor na bielenie. Ja som rozhodnutá, že do toho pôjdem. Vyskúšala som už mnohé veci, na bielenie ale nič mi nepomohlo a už ani ničomu neverím. Jediné, čo som ochotná ešte podstúpiť a čo mi dáva ako takú nádej je bielenie u zubára ;)

karamolo

bielenie nie je dobre pre zuby, bananova šupka trochu bieli,
kokosový olej....pozri.
možno mas taký typ zubov, nepit kavu-a ostatné ktoré zožltuju- najdi si
hrýzť mrkvu, jablko očistuje, vela ovocia a zelenina a pod. vitamíny.

krtko7

hm. Eliona celkom nerozumiem ako myslíš odstup medzi dentálnou hygienou a bielením. Medzi týmito dvomi úkonmi je odstup pár dní, väčšinou nejaké dva aspoň teda taká je moja skúsenosť. Málokto čo viem to robí naraz v jeden deň ;)

Eliona

Magdi prepáč, ak ťa otravujem ale chcela by som vedieť ako je to s bielením. Koľkokrát za rok sa odporúča? Aký odstup musí byť medzi jednotlivým bielením alebo dentálnou hygienou? Pozerala som, že ty si bola si dať robiť bielenie u zubárky a také by som aj ja chcela podstúpiť, keďže všelijaké možné iné formy bielenia som vyskúšala, ale nikam to neviedlo.

Eliona

Magdi prepáč, ak ťa otravujem ale chcela by som vedieť ako je to s bielením. Koľkokrát za rok sa odporúča? Aký odstup musí byť medzi jednotlivým bielením alebo dentálnou hygienou? Pozerala som, že ty si bola si dať robiť bielenie u zubárky a také by som aj ja chcela podstúpiť, keďže všelijaké možné iné formy bielenia som vyskúšala, ale nikam to neviedlo.

krtko7

hm. Podľa mňa jediné bielenie zubov, ktoré funguje dobre je bielenie u zubára, inak nie. Všetky tie ostatné bielenia sú podľa mňa zbytočné, pretože ich efekt nie je taký aký by mal byť, aký človek očakáva. Tiež som na bielenie vyskúšala kadečo. Vyhodila som kopu peňazí za rôzne prípravky, ale našťastie som to potom nechala tak a zašla som k zubárovi ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bielenie zubov - Fórum - ZDRAVIE.sk