Preplo mi z drog?

Príspevok v téme: Preplo mi z drog?
drugs

ahojte uzivam marihuanua a celkom dobre ju znasam-az na obcasne zachvaty triasky a zahryzy ale dnes sa so mnou asi deje nieco ine : uz od rana pocitujem silnu uzkost, tak som si dala dva neuroly nula 5-ky a bola som celkom ,,otapena" ale neskor som mala miernu depku a isla som sa zabavit pozeranim filmov...neskor ked som si odskocila na cigu to zacalo: mala som divny pocit, akoby som nezila, len srdce som citila, ze mi bije, citila som akoby vsetko okolo mna sa hybalo len ja som bola v klude a bola som z toho nervozna...tak somsi dala zase dva neuroly, ale potom som sa isla najest a odrazu mi preplo a nevnimala som nic okolo mna, kym som zareagovala na nejaky podnet, trvalo mi to dost dlho, mala som spomalene pohyby ale zaroven ak som nieco zacala svaly akoby sa nechceli zastavit...teraz vsetko robim automaticky bey prestavky alebo vobec nic, trasiem sa a busi mi srdce-najhorsie na tom ale je ze zase som si dala nejake neuroly ale hltala som ich uz automaticky nepocitala som ich akoby som bola v tranze a neviem co sa teraz stane ci nezomriem alebo ci sa rano vobec prebudim...

preplo mi z travy???? alebo co?????

0vecka

a odkial to mame vediet? preco beries ten neurol mas nejake pszchicke problemy?

na tvojom mieste sa ukludnim dam si nieco dobreho na jedlo a idem spat ak to bude trvat niekolko dni tak chod k lekarovi

Zelovoc69

z travy neprepina... ked sa chces dostat z efektu travy staci sa dobre najest a vyspat, co vdaka jej ucinkom nie je problem. Neviem co je neurol ani odkial ho mas, ale urcite by som ziadnymi liekmi neriesil "stavy z drog".

Inak znasilnovat telo drogami, nasledne tabletkami a nasledne pytat radu je si myslim pritiahnute za hlavu. Ale urcite nezomries, problem by som videl inde ako v trave a mala by si ho indentifikovat skor ako spravis nejaku blbost.

Pekny vecer.