Aky mate nazor na Trittico?

Príspevok v téme: Aky mate nazor na Trittico?
e36power

mam bravat vzdy vecer O deviatej jednu celu tabletku 150mg ale davam si len 2dieliky lebo tri su na mna vela, trpim uzkostou a depersobalizaciou a ked mam horsie dni tak aj depresiami, dost ma tento liek obmedzuje kedze stoho vzdy zaspavm uz to beriem cca mesiac ale na vikendy to vysadzam, aj psychologicka mi to povolila, chcem sa spytat aky mate nazor na tento liek a vcom mi ma tento liek akoze pomoct..ale ma aj vyhodu ze sa mi stoho celkom dobre spi, co dakedy bol spanok u mna horor, vopred diky za odpovede

Messje

No ja zas poznam 2 zeny ktore beru tritico a su spokojne.Je navykove.Ale ony nemaju ine vedlajsie ucinky.A tiez ich neberu pravidelne.
Kazdy reaguje na lieky inak.

Thanči

Trittico je svinstvo. Pozitíva žiadne, iba vedľajšie účinky - triašky, úzkosti, depresie, samovražedné myšlienky, búšenie srdca, stuhnuté svalstvo, bolesti chrbta, poruchy reči (zúfalé hľadanie slov), poruchy pamäti.... Nechápem, prečo tento blivajz ešte nezakázali!

e36power

Ja som vral prvo serlift jednu denne ale necitil som ze by mi to niako pomahalo, potom dlho nic a teraz toto trittico a popri tom psychoterapie,ale dostavam sa uz stoho sam lebo uz mi konecne vsetko dava zmysel a viem co robim zle, DP je pliaga ale dasa stoho dosta tak ak pojdem tymto smerom dalej dufam ze sa stoho za niaky rok dostanem

e36power

Fuu, tak toto som necakal, ja zase niake neziaduce ucinki nenavam nastastie..praveze stoho spim celu noc, malokedy sa raz pocas noci zobudim, nevyhoda je len ta ze ma to uspava, ale tak ja to beriem zatial len mesiac

Emilim

ja mam s tritticom velmi zle skusenosti, beriem nastastie iba tu najnizsiu davku, narobilo mi velmi zle, spanok velmi slaby, zive sny, momentalne mam po nom velke bolesti krizov, klbov aj kosti, vsetko to zacalo postupne, trittico by sa nemalo vynechavat vobec, malo by sa brat presne, zacne mat neziaduce ucinky, ja mam po nom velku candidu, cele usta mi az horia, beriem ho jeden a pol roka, vysadit ide tazko, musim ist do PL POD DOHLADOM LEKARA, mam po nom zvyseny cukor a vela ineho, neberte tO