Co vlastne chce?

Príspevok v téme: Co vlastne chce?
rozcarovana

najlepsie je ked ti chalan po case stretavania povie ze ta lubi a o tyzden to uz nebude pravda..potom sa prestanete stretavat na cas, lebo "on chce byt slobodny a vzdy chcel a nechce sa viazat" ale potom opat sa neak zacnete znova stretavat a chova sa k tebe jak k frajerke, stara sa o teba, robi si cas na teba, s nikym inym sa nestretava, kamosov ignoruje koli tebe, fakt mas pocit ze si jedina na svete pre neho, po case zase z neho vyjde ze ta lubi a ze neda na teba dopustit a ze ved vlastne uz asi spolu chodite, takze je fajn vsetko v pohode, asi tristvrte roka beres ze to tak je...A potom znova, z nicoho nic pri neakom rozhovore sa dozvies (asi strata pamate) ze on nic nikdy take nepovedal ze on chce byt stale volny a nechce vztah a tak to ostane...a ty sa mozes aj poskladat ale on si zase trva na svojom ze on nic nechce a ze ste len kamosi a aj budete..stretavat sa stale chce aj vsetko ako doteraz, len chce aby som chapala ze je to kamaratstvo a nie vztah..a asi tym ze vie ze ja by som vztah aj chcela, tak sa zacal chovat viac odtazito, uz niesu ziadne pusinky ako predtym a tulenie atd, aby som videla ze to mysli vazne..pritom na inych chalanov ziarli ako hovado..tak mi povedzte kto sa v tych chlapoch ma vyznat, co vlaste K**** chcu???? on zrejme nevie..a ci sa spamata niekedy nevedno..len som sa potrebovala vyspovedat

Bandolera

Juuuj no tak jedine co ti mozem poradit, posli ho kade lahsie... Asi ho lubis, mozno je to len o zvyku, ze ho mas... No ale naco ti je taky chalan? Ved v nom nemas ziadnu oporu ani pochopenie... Nemala by si za cim banovat...

liecitel

Ten ,,problem,,co opisujes ma asi 99% zien.Lenze to je vzdy chyba v tych zenach (cize aj v tebe)a pristupu samej k sebe ale ty uz vies ze musis pracovat na sebe a on ti v tom len pomaha.tak vela stastia...aby ste si nemysleli ze len zeny robia chyby a ze musia sa menit.To plati aj opacne.Vela muzov riesi podobne ,,problemy,,so zenami...ze su take a take a ze sa neda v nych vyznat atd..pritom sa sami nepozru na seba ze co by mali vprvom rade zmenit u seba...Aky krasny beztarostny zivot by clovek moho mat keby namiesto riesenia druhych vetsinu svojej energie venoval na sebazdokonalovanie a sebapoznanie..

Nina.

Neviem síce presne, čo ten chlap chce, ale ty a vzťah s tebou to určite nebude.
Mala by si sa poobzerať inde a s týmto dotyčným, čo je od duševne dospelého chlapa na míle vzdialený , úplne prerušiť kontakt.

rozcarovana

liecitel - ved práve ze si to uvedomujem co som ti napisala :) ja som vzdy veru mala problem vo vztahoch v tom zmysle, ze pritahujem chalanov ktori su sice fajn ale nudní a tí co ich chcem ja tak su super, zabavni, nadani, srsi z nich sexepíl ale taky mi povie nakoniec ze nehlada vztah..ved ja to aj chcem riesit, ae bolo to tak rychlo napisane v takej nasratosti vies ...pritahuje ma na nom charizma a prave to ze je iny, to co mne chyba on akoby doplna a vdaka nemu sa ucim novym veciam co sa tyka toho byt sebavedomejsia a stat si za svojim a tak a jeho na mne zas uputalo vraj to ze som taka mila a jemna a zas jeho som ucila byt lepsim a tak :D
Bandolera - on mal vraj raz velke sklamanie v laske, aj ked sa pozname 2 roky nikdy o tom nechce vravet a povedal ze bude proste takýto a nezmeni sa...aj keby odidem bude mu zamnu smutno, keby mam chalana ziarli, ale on sa nechce viazat...no chapete to?

Bandolera

Ukaz mu, ze ty o takeho chalana nestojis. Naber odvahu a daj mu kopacky. Ked mu na tebe zalezi, nebude chciet o teba prist a tak sa bude chciet zmenit. V opacnom pripade, nech si je teda slobodny ako chce a ty budes mat prilezitost najst si pravu lasku ;-)

liecitel

rozcarovana ty si vobec uvedomujes co si mi odpisala?,,sme uplne rozdielny,on sebavedomy ja nie ON VIE CO CHCE A JA NIE...kus si to protireci a to len potvrdzujes ze mas este co na ssebe popracovat a aj to s tym nizkym sebavedomim.Clovek co nema dostatocne sebavedomie-resp.sebauvedomenie tak vzdy bude mat problemy a nielen vo vztahu..ale ty to asi nechces riesit lebo si napisala ze sa potrebujes len vyspovedat...Ale este chcem taku poznamocku:Co ta vlastne pritahuje na nom? Nic nemate spolocne,ste uplne rozdielny a okrem toho je Ko***...si snim len koli sexu?

LLucinka

Veru ze je nerozhodny a meni nazory a postoje strasne rychlo. Neviem ale ja by som sa na takeho chlapa vykaslala. Prinom niesi na isto v nicom.
Inac ta hymna feministiek je super. Cista pravda o muzoch a o tom ako sa veci maju.. zial..

rozcarovana

liecitel - tvoja odpoved ma uputala, ze zmen seba zmeni sa aj on..on mi parkrat povedal ze niesom ako na zaciatku, taka fajn a mila, ze teraz stale len nieco riesim...mozno je to tak, tym ze som myslela ze sme spolu som vsetko chcela vediet, do vsetkeho sa starat a uz sa somnou tak nebavi alebo co :D a ked som s tym na neaky cas prestala aj on bol lepsi ku mne...no neviem
on je inak uplny protiklad mna, mame radi rozdielne veci, rozdielnu hudbu, povahovo sme rozdielni, ja som malo sebavedoma, on dost, ja neviem co chcem, on vie a tak :)
mmk - ved to, ja som si uz parkrat povedala ze budem s tym v pohode ako to je a mozno ktovie, uvidi sa ako to dopadne ale on je velmi naladovy alebo co, raz ho chytia take pocity ze mi pise ako mu chybam a je mily a inokedy pise len o tom jak si musi este uzivat mladosti a neviazat sa a podobne a ja potom rozmyslam ze stracam len cas, on ked mu prepne si najde inu a ja z toho zas vyjdem najhorsie....aaaach tie vztahy zapletenee
inac super koment s tym kladivom, nad tym som uz tiez premyslala :D:D

mmk

nemiluje ta....chce si uzit..tento zrovna akosik mu nic nevychadza co by chcel.....a ty si asi prijemna spolocnicka pre neho..mu asi davas co potrebuje..ale nazamotaj sa..moze to byt fajn no vedz ze ta nemiluje......pokial sa bojis ze ho zacnes milovat, ser na neho..pokial si v pohode, ber co ti dava. naklonnost, cas, tu ,,jeho,, lasku..pokial s nim nestracas cas...asi tak..ludia sa stretnu a asi nie nahodou maju si co dat, no pokial by ta to malo zranit, lebo sak nemiluje ta ocividne zjavne...tak kasli na to...ale vis jak sa vravi....nikdy nevis..:p no hlavne si neubliz...sice niekedy aj taka facka je casom v buducnosti ako darom z neba..lebo mudrost skusenost..