Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Minerály v ľudskom organizme

RNG

Kedze soduka potrebujeme denne vyse 2000 mg, draslika 2500 az 4000 mg, vapnika 1500 mg, horcika 800 mg a podobne, vzhladom k tomu mineralne vody toho vela neposkytnu, naopriek vsetkej reklame. Voda nie je zavazny zdroj mineralov a mocom odchadza ovela viac, nez dostanez vo forme roznych mineralnych vod. Naviac anorganicka forma mineralov vo vode je pre telo nevhodna a ludia co ich piju, najma silne mineralizovane maju velmi casto oblickove kamene. mam to aj osobne odpozorovane na ludoch napr co piju v Lucenci "zdravu artezsku vodu", kde si kazdy moze vsimnut usadeniny na kohutikoch, kde logicky tie usadeniny sa usadzuju aj v tele ludi, co to piju. A to mam potrvrdene aj na tych ludoch, kde ladvinove kamene su skor pravidlo, ako vynimka.

lili666

Ahojte ,

tiež som dlhšie hladala akú mineralku vybrať, vzhľadom na pomerove zastúpenie minerálov.
Najpriaznivejšie mi vyšla Gemerka, hlavne kvôli vhodnemu pomeru zastupenia Ca:Mg (3:1). Magnézium zmierňuje bolesti hlavy, stavy
podráždenia, úzkosti a napätia. Jeho efektívne vstrebávanie zabezpečuje práve vápnik. Vápnik je nevyhnutný pre vývoj a spevnenie kostí. Kedže najprirodzenejším a najefektívnejším spôsobom prijímania týchto minerálov je ich prijímanie z vody. Práve minerálna voda Gemerka poskytuje zastúpenie týchto životne dôležitých minerálov v optimálnom pomere.

Kassandra

Pokiaľ zháňate nejaké doplnenie vápnika , tak sama by som odporučila Proenzi Lady CalciCube . Už si ho kupujem asi posledných 6 mesiacov a pozorujem aspoň trochu nejaké zmeny . Prestali ma brnět nohy a mám viac energie , tak to asi funguje .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Minerály v ľudskom organizme - Fórum - ZDRAVIE.sk