Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem sa zbaviť tých hnusných bradavíc

Príspevok v téme: Neviem sa zbaviť tých hnusných bradavíc
Trinidadia

Ahojte, ako sa ich mám zbaviť prosím vás? U kožnej som bola už dávnejšie a dala mi predpísať len taký lak že Verrumal, najprv som ho používala, potom som s tým prestala a teraz to ľutujem. Vždy keď si to na nejakú z nich dám, tak mi to len tak obelie a je to väčšie lebo nedá sa mi to dať len na tu bradavicu, momentálne som s tým ale začala a to poriadne. Mám 4 na pravom chodidle, dve naboku a dve zospodu chodidla a tie zospodu sú dosť hlboké, je jedno koľko si odtiaľ odstraňujem tú odumretú kožu a dávam tam lak, stále to akoby nešlo odtiaľ. Na rukách mám 2 a jedna z nich je taká väčšia pri nechte a to je asi najhoršie miesto. Už tam nemám z jednej strany ani pomaly kožu okolo nechtu a ta bradavica je tam zarytá jak čert. Včera som skúšala aj cesnak s octom, ale chodím do školy, nemôžem tam takto smrdieť. Okrem toho to vyzerá tak otrasne, že si to prelepujem leukoplastom a tvrdím, že som sa porezala.

S tým cesnakom a octom ma to trocha potom štípalo, ale tento lak mám pocit, že s tým nič nerobí. Momentálne ma už bolí celý prst na ktorom to mám, som z toho riadne zúfalá. Možno je to dobrý znak, že sa toho zbavím a možno nie.

Nikdy som si nemyslela, že práve ja budem mať túto hnusnú pliagu a to v najkrajších rokoch, v 18tich a rovno pred maturitou, kedy si s tym naozaj nemám čas robiť žiadne cesnakovo octovo citronovo cibulove a ine procedúry.

Trinidadia

Dakujem všetkým za rady, ale som skôr za to, že to je psychického pôvodu. Ja jem práveže málo, mäso len zriedkavo, jogurt či tvaroh som nejedla už ani nepamätám a mlieko si tiež nedávam v litroch, len ako obyčajný človek. Akurát tu oslabenú imunitu mám asi.

Ale teraz mám zas väčší problém. Ten lak sa mi neviem ako nešťastne dostal pod kožu a celý prst ma bolí a opuchol mi aj, myslíte, že to prejde prosím?

veronika4747

Bradavice sa tvoria aj ked mas oslabenu imunitu a telo bojuje a bradavice su v podstate vysledok boja skus posilnit imunitu a mozno bradavice zmiznu a prestanu sa objavovat

golden kiss

vitavi bradavice sú vírusového pôvodu nie z potravy. Ďalšou príčinou môže byť psychika čo mnohí nevedia ale psychická nerovnováha a nespokojnosť vedie k príčinám rôznych ochorení.

vitavi

Bradavice sa tvoria z nadbytku bielkovín alebo z nadbytku jedla celkove.
Prijímaš ich v množstve mäsa, mliečnych výrobkov a mlieka, vajec.
Prejdi na stravu, ktorej základ budú tvoriť obilniny celozrnné, zelenina a minimálne množstvo strukovín alebo malý kúsok ryby 2x týždenne. Ak nebudeš preháňať množstvo jedla, bradavice sa ti prestanú tvoriť a tie vytvorené sa ľahšie odstránia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem sa zbaviť tých hnusných bradavíc - Fórum - ZDRAVIE.sk