Odpor matky vuci memu priteli

Príspevok v téme: Odpor matky vuci memu priteli
AlterEgo05

Mam dosti narocnou matku, rekla bych, a jelikoz je muj pritel trochu "jednodussi" (no, proste kouri, pije i hresi, a ma ledva maturu, zatimco ja chodim na vysokou, ale pro me je to proste skvelej chalan, ktery ma mnohem lepsi srdce nez ma matka), citi vuci nemu odpor a dava mi to dobre najevo. Vlastne mam dojem, ze uz zacala citit odpor i vuci mne. Porad se mi vysmiva, nadava mi do, s prominutim, kurev, kdyz jdu k nemu spat, vyzvida, kdy mam dostat menstruaci (posledne vyhlasila, ze VI, ze mi uz nekolik dni meska a pokud budu "mit problem", budu mit problem a at se neopovazim propast cas na interrupci - jakobych si nemohla to dite nechat, co je ji do toho?!), atd.
Uz jsem zoufala, s ni proste neni rozumna rec a mozna by bylo jedine rozumne vypadnout z domu, konec koncu, vek bych na to mela, ale dokud jsem doma, chci mit tohle v poradku, a nevim jak na to. Ignorovat ji? Uz nevim :(

AlterEgo05

Kimmy, je mi 24 a v podstate jsem samostatne zarobkove cinna, da se to tak rict. Myslim si, ze ji vadim spis ja, vzdyt jsem i neodpovidala tak dlouho pro to, ze jsem byla nekolik dni na psychiatrii kvuli pokusu o sebevrazdu, aby bylo vsem lepe, beze me :-/
5.5 elsa, pritel ma zajem o praci, vsechno by bylo v poradku, jen ona se porad jakoby neceho boji a ukryva to za tenhle odpor. Ja to tak necitim, ze by pro me nebyl dobra partie. Mozna bych mela byt narocnejsi i ja?

5.5 elsa

Alterego s tou mamou sa porozprávaj aby si uvedomila že ty už dávno nemáš 5 rokov aby ťa sprosto urážala,keď sa jej tvoj priateľ nepáči nech ti to povie normálne,ale muža si vyberáš ty,lebo ty s ním budeš žiť,možno mama už nevie akým spôsobom ťa od neho odtrhnúť aby si sa nemala v budúcnosti pri ňom zle ak je taký ako hovoríš,možno má mama vlastnú skúsenosť tak nechce aby si dopadla ako ona to neviem,ale je to jedna z možností,ak by ste mali dieťa ty ho budeš viesť k vzdelaniu a on?ak by mal stabilnú prácu tak tým môžeš argumentovať,ak nemá tak sa mame ani nečudujem žiadne vzdelanie o prácu má záujem?hreší pije fajčí,fláka tak s pohľadu tvojej matky to nie je dobrá partia pre teba.....

Kimmy

Zelam Ti silu, toto je tazke znasat. Kolko mas rokov? Si uz v dospelom veku a samostatne zarobkovo cinna? Dokazala by si sa sama uzivit ak by si musela odist? A Tvojej matke vadi len natura tohoto jedneho Tvojho priatela, alebo myslis ze za tym moze byt aj nieco ine?