Zákalky v sklovci a MSM kvapky

lucOnajs1

Nemáte niekto skúsenosti s YAG laserom v Martine na UVEA klinike som o tom čítal...nemá niekto skúsenosti respektíve neviete niekto kto to absolvoval ako to prebiehalo a aké boli výsledky?

Ivka 1

Na zákaly očí skúste Aloe Activátor - je to čistá šťava z aloe , prefiltrovaná cez mikro sitá. Je vhodný aj na šedý a zelený zákal, zápal očí , unavené oči ale aj na boľavé uší. Je to odskúšané a zatiaľ vždy pomohlo .

efghijklmnop

ano,ten citricidal.zatial som to este neskusal,cakam az pride ten citricidal,mam ho objednany.precitaj si otazki na rng tam je toho viac popisane

lucOnajs1

Toto konkrétne používaš CITRICIDAL Grapefruitové zrniečka kvapky? Kto ti to odporučil a na základe čoho?

efghijklmnop

no ja mam len 25 a ties sa mi zda ze je to coraz horsie.preto skusam ten citricidal.doktor mi samozrejme nedal nic a ked som mu o tom hovoril povedal ze to ma kazdi.tak viskusam a uvidim

lucOnajs1

Mne sa zákalky poslednú dobu poriadne zhoršili, alebo je to len psychikou,že som si ich začal viac všímať a to mám len 27 rokov sa bojím keď to pojdem týmto tempom, že kde to vlastne skonči :-(

efghijklmnop

skusal som na radu RNGho a nepomohlo. vykvapkal som celu flasticku a niaky efekt:-(
teraz skusam vodny roztok s citricidalom, mozno to mam v oku parazity a citricidal ich snad znici