Môj 41 ročný priateľ sa kamaráti s 20 ročnými

ahink

EWICA. Ja tiez mam ovela viac znamych mladeho veku nez mojich vrstovnikov. Preco? Lebo vrstovnici su zvacsa zadani ci uz v manzelstvach, vztahoch. Maju deti. Ine starosti. A po pravde..zvacsa len nadavaju frflu, su negativisticki, proste sama zla energia z nich srsi))
Mladi ludia nie su este tak zatazeni minulostou starostami, maju tuzby sny idealy bezprostrednost bezstarostnost atd :) samozrejme ze im chybaju este zivotne skusenosti to nieco odzite ale tak on s nimi nevedie odborne uvahy hodne clenov Mensy, ci filozoficke uvahy intelektualov...ale asi take tie bezne volne debaty o vsetkom a o nicom a pri takychto ludoch skor vypne, nacerpa silu energiu a ma pokoj klud pohodku.
Pozri. Pokial sa sprava inak zodpovedne (pracuje zaraba, vas vztah, domacnost atd) a nie su za tym drogy vymetanie klubov alkohol promiskuita atd tak ho nemen nasilu

NO2

Áno, presne tak, nie je to normálne, treba vyhľadať odbornú pomoc, ale jednoduchšie sa je zblázniť sa z rečí, ktoré majú ľudia navôkol, ktorí zväčša nerobia nič, maximálne tak ležia pred telkou a čumia do debne.
Sa ho opýtaj, prečo má takých mladých kamarátov? Je to asi pre to, že majú viac času ako starí a môže s nimi tráviť napr. voľný čas, čo starí nemôžu, lebo majú iné povinnosti.
Čo s nimi rieši? Toto je podstatné.
Tak či onak, ľuďom proste vadí všetko, kto čo robí a čo kto rieši, lebo oni majú fádne životy.