Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prijem z prenajmu bytu - nechava si vsetok prijem pre seba

Príspevok v téme: Prijem z prenajmu bytu - nechava si vsetok prijem pre seba
Margareta02

Mam priatela,ktory sa pristahoval ku mne do bytu, nakolko mam vacsi byt ako on. Prispieva mi polovicu na najomne a 50Euro na stravu. Po dlhsom case svoj mensi byt prenajal a kupil dalsi, tiez na prenajom. Nie sme zosobaseny. Myslite si , ze je to OK , ze si cely prijem z prenajmu nechava sam a byva stale u mna. Aky je Vas nazor na delenie ?

soffa

no ak ho vystravujes na 50 eur na mesiac tak si dobra;-))))prosim ta co jete?50 eur na stravu je strasne malo,teba vyziera a ty sa nechas.a este ma 2 bocne prijmy z prenajatia bytov...no kto si ako zariadi tak sa ma.myslim ze ty tahas za mensi povraz.

Liam

hlavne ma sokuje ze ti dava iba 50 eur na stravu. to by som chcela vidiet kde sa chlap za 50 eur na mesiac prestravuje. mozno v somalsku.

Adulka

Suhlasim s prispevkami podo mnou. Nieje dovod, preco by ti mal davat peniaze z prenajmu. Je to jeho prijem, to je to iste ako keby si chcela od neho polovicu vyplaty. Za byvanie ti plati, tak je to ok.

redka

tak ako pisu predomnou... neviem preco by ti mal davat nieco z prenajmu svojich bytov... skor mi je divne, ze ti dava len 50 eur na stravu (teda ak nerobi aj nejake nakupy mimo toho)... vidi sa mi to nejako malo...

flegma

a takto, aby ti odovzdaval aj polovicu vyplaty by si nechcela?
ak ta to tak stve, tak sa nastahuj k nemu do bytu a prenajimaj ten svoj

dela

No vlastne tym, ze ti plati polovicu prenajmu, je to v poriadku.

Nespekuluj:) .. ak mas nato nervy, ze ma z prenajmu dostava viacej ako plati on prenajom,, nechaj sa pozyvat na vecere, obedy a koniec koncov, aj tak investuje financne viacej

peniaze

platí ti predsa polovicu nájmu, nebýva tam zadarmo, tvoj byt je tvoj, jeho byt jeho, akurát na stravu myslím, že človek minie viac, ale inak si nemyslím, že by si z nejakého hľadiska mala právo na jeho príjem z prenájmu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prijem z prenajmu bytu - nechava si vsetok prijem pre seba - Fórum - ZDRAVIE.sk