Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bio kozmetika netestovana na zvieratach

melasanjaaa

Ja mam velmi rada Alverde kozmetiku. Mozno nebude az tak kvalitna,ale nieje testovana na zvieratach a ma vela vegan produktov.
Potom este Weleda,Lavera a Annemarie borlind by nemali byt testovane, no nebudu vsetky vegan..

anjelikss

pekny den velmi rada mam prirodnu kozmetiku happyskin , maju dost vela veganskych produktov ale maju aj neveganske, z mydiel je veganske mydlo revolution a mozem povedat ze od toho lepsie mydo som este neskusala, ale aj ostatne produkty su velmi dobre urcite odporucam :) ale daju sa objednat len z netu zo stranky happyskin.sk , a pri kazdom produkte si viete pozriet ci je to vegansky produkt aj zlozenie :) je to naozaj kvalita :)

ela_g

pre mňa táto stranka najlepšia - -odkaz odstránený-

velmi vela super a užitočných veci som našla :) určite najdeš aj ty :) plus ružovu vodu určite odporučam :) na odličovanie :))))

kralovna_12

Vyskusaj tento kremik, mohol by ti cez noc regenerovat plet priody. sk/pletove-kremy/205-priody-regeneracny-nocny-krem-s-filtrovanym-slimacim-extraktom-8588006372052.html ja ho pouzivam uz dlhsiu dobu a ziadny problem :)

bibuska04

Ahoj!
Vyskúšaj značku DR.Organic.
Nie je testované na zvieratách, neobsahuje SLS, parabény, ani farbivá či konzervačné látky !
Ja od nich používan čistiaci pleťový gél s čajovníkovým olejom a som veľmi spokoljná!!!
Viac info o produkte nájdeš tu : -odkaz odstránený-
Na ich stánkách nájdeš viac produktov od DR.ORGANIC-a len napíšeš do vyhľadávania že Dr.Organic a tam nájdeš všetky :)

nata24

Ahoj lepšie ako akákoľvek kozmetika ti zaberie dotyková kyslíková infúzia, ktorá tvoju kožu zregeneruje zbavíš sa akné, ekzémov, vrások a iných kožných ochorení. Ja na to chodievam so psoriazou a som nadmieru spokojna. Psoriázu síce nevylieči ale aspoň nemám také veľké fľaky :)

zuzi74

Skus sa poradit na stranke dulcia.sk Maju prirodnu kozmetiku s kratkou trvanlivostou, pozitivne ohlasy a su velmi ochotni poradit.

elza_2322

potešili by ma nejake tipy na kremiky prirodne, pretoze mam velke problemy s pletou a este ziadny krem mi nejak extra nevyhovoval, vždy som sa vyhadzala a podobne :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.