Bio kozmetika netestovana na zvieratach

zuzi74

Skus sa poradit na stranke dulcia.sk Maju prirodnu kozmetiku s kratkou trvanlivostou, pozitivne ohlasy a su velmi ochotni poradit.

elza_2322

potešili by ma nejake tipy na kremiky prirodne, pretoze mam velke problemy s pletou a este ziadny krem mi nejak extra nevyhovoval, vždy som sa vyhadzala a podobne :(

Janka0381

Určite by som skúsila ajurvédsku kozmetiku - prírodná, bio, eko, bez parabenov a netestovaná na zvieratách - -odkaz odstránený- :-) Ja mám rada hlavne Inveda krémy, ale sú aj šampony a iné :-)

ZuzanaSemanova

Ahoj, skus si pozriet Weledu, maju siroky sortiment vyrobkov, dostupne online alebo v DMkach. Netestuju na zvieratach, maju najvyssie certifikaty bio kvality, ziadne pridavne toxicke karcinogenne latky. Vsetky vyrobky nadherne vonaju za kvetmi, prirodou, bylinami. Staci si spravne vybrat, ista spokojnost :)

Ivka 1

Parabény sú látky, ktoré majú antibakteriálne účinky. Táto vlastnosť zaručuje, že výrobok nepodlieha po dlhšiu dobu kazivosti. Veľmi dôležitá je informácia uvedená na etikete alebo ak chcete, firma FLP uvádza informácie o zložení každého zo svojich produktov na svojej webovej stránke.Ak sa parabény objavujú v hornej časti zoznamu zloženia prípravku, znamená to, že produkt je ich plný. Firma Forever Living Productst má však parabény uvedené na konci zoznamu, jej produkty ich teda obsahujú vo veľmi malom až mizivom množstve.