Mamka ma rakovinu

Príspevok v téme: Mamka ma rakovinu
elisaaa

Vcera zistili mamke nador, dnes nam to potvrdili a utorok nas hospitalizuju na vysetrenia. S mamkou sme odjakziva partacky. Mam len 25 a neviem co robit. Som pred nou silna, neplacem, povzbudzujem ju ale vnutorne som sa uplne rosypala. Co mam robit? Ako jej pomoct? Som zufala. Okrem nej nemam nikoho a ona tiez len ma len mna ....

joleen

Liečiteľ Áno veľmi dobré poznám svojich rodičov a Veľa spolu rozprávame! A čo sa týka minulosti či nejasností musím ta sklamať vôbec nič všetko čisté!

A stále si mi nedal odpoveď na moju otázku : čo je príčinou zvrátených vajickovodov podľa teba?

liecitel

joleen a z kade vies ze ma velmi dobry vztah? Rozpravas sa s nou otvorene o jej pocitoch,co ju trapi,nad cim premysla,co potlaca v sebe a nechce o tom hovorit,bavis sa s nou o jej intimnom zivote,o tom aky ma vztah k svojmu telu a to ci ako zena je so sebou spokojna...A aj ak naozaj je vsetko vporiadku vo vztahu tak tam moze byt nieco potlacene,nevyriesene z minulosti vo vztahu k muzom alebo samej k sebe..do hlavy jej nevidis a my ludia sme masky a tvarime sa vzdy ze je vsetko v pohode ale vo vnutri sa deje nieco uplne ine

joleen

A ešte niečo moja mama mala tiež nádor v maternici a s otcom mala a má veľmi dobrý vzťah a manželstvo tak ako mi toto vysvetlis?

liecitel

joleen myslim ze odpoved vies.Kludne sa mozes bavit na tom.Chapem ludi co sa smeju a nechapu aku silu maju emocie.Nikto nas to neucil...ale su ludia co maju mysel otvorenu a zalezi im na svojom zivote a chcu pracovat aj na tej duchovnej a dusevnej stranke a preto sa aj uzdravia..ini radsej budu chodit do konca zivota k doktorom ,chodit na nespocetne vysetrenia a brat kopec liekov ktore aj tak problem nevyriesia

joleen

Nádor na maternici predstavuje nahromadené pocity krivdy vo vzťahu k mužom...

Liečiteľ tak toto tvoje tvrdenie ma teraz pobavilo a ak si taký múdry povedz že čo je príčinou vzrastenych vajickovodov???

liecitel

Nádor na maternici predstavuje nahromadené pocity krivdy vo vzťahu k mužom.
Máte pocit, že vaše ženské sebavedomie bolo neustále zraňované. Často si niečo vyčítate a neustále obviňujete mužov.
Často chodia ženy s nádorom na maternici. Súčasná medicína nemá na toto ochorenie vo svojom arzenáli liečebné prostriedky a prakticky každej žene s myómom navrhuje operáciu. Nie každá žena sa však chce s takým dôležitým orgánom rozlúčiť a okrem toho, operácia nie je liečenie. Príčina choroby sa operatívnym zákrokom neodstráni. Niekoľko rokov som používal len homeopatické lieky. S výsledkami som bol spokojný. V niektorých prípadoch sa nádor úplne vstrebal. V iných došlo k jeho výraznému zmenšeniu. A keď som k liečbe pridal ešte aj prácu s podvedomím, čím som odstraňoval priamu príčinu choroby, liečebné procesy začali prebiehať oveľa rýchlejšie a účinnejšie.
Aj teraz predo mnou sedí štyridsaťročná žena. Diagnózu jej stanovili pred rokom. Neraz jej navrhovali operáciu. Od známej, ktorá sa kedysi u mňa liečila, sa dozvedela o mne a rozhodla sa skúsiť homeopatickú liečbu. Pripravil som jej lieky a vysvetlil jej, ako ich má brať. Žena sa už zberala na odchod, no zastavil som ju.
„Počkajte ešte. Veď sme nehovorili o tom najdôležitejšom.“
„A o čom?“ opýta sa zmätene.
„Akože o čom? Veď na vyliečenie akejkoľvek choroby je potrebné odstrániť príčinu. Súhlasíte so mnou?“
„Áno,“ pritakáva, ale vidím jej na tvári, že nie celkom chápe, čo od nej chcem.
„Čo si myslíte o príčinách vašej choroby?“
„Ani neviem,“ hovorí. „Nikdy som nad tým neuvažovala.“
„A čo si o svojej chorobe myslíte, aký k nej máte vzťah?“
„Nuž, vadí mi a chcem sa jej čím skôr zbaviť.“
„Viete,“ pokračujem, „uistil som sa v tom, že ľudia si choroby vytvárajú sami.“
„Úplne s vami súhlasím,“ prikyvuje pacientka.
„Pozrite, to je takto,“ hovorím, „vedome by ste asi ťažko chceli mať myóm na maternici, vaše podvedomie však uvažuje inak. Nádor vám vypestovalo a ja som si istý, že to neurobilo preto, aby vás čím skôr dostalo do hrobu.“
„A prečo potom?“ opýta sa vyplašene.
„Preto, aby ste si začali ako žena venovať viac pozornosti a aby ste zmenili určité vaše myšlienky a pocity. Obráťte sa teraz na vaše podvedomie a skúste zistiť, aké myšlienky a pocity viedli ku vzniku nádoru.“
„Netreba sa mi obracať na podvedomie,“ hovorí žena, „viem to aj bez toho. Kým ste rozprávali, už som si sama odpovedala.“
„Podeľte sa so mnou o odpoveď,“ poprosím ju.
„Príčinou je môj muž.“
„Váš muž, či vaša reakcia na jeho správanie?“ pýtam sa jej.
„Asi skôr moja reakcia. Veď len uvážte,“ začne so slzami v očiach, „ako má normálna žena reagovať na muža, ktorý pije, robí scény, uráža ju?“
„Normálna žena, ako vy vravíte, má normálneho muža,“ odpoviem jej. „Ak je však muž nenormálny, tak žena, ktorá sa považuje za normálnu, by sa namiesto toho, aby roky trpela alebo čakala, že sa muž zmení, mala obrátiť na svoje vnútro a položiť si logickú otázku: A načo mu to ja vlastne celé trpím? Čo mi pritiahlo do života takéhoto muža?“
„Veď ja som ho ľúbila,“ hovorí žena, „lenže on vo mne tú lásku zabil.“
„Možno ste ho ľúbili, ale ľúbili ste aj seba? Spomínate si, čo sa hovorí v Biblii: Miluj blížneho svojho, ako seba samého? Ako seba samého! Mimochodom, aký vzťah máte s otcom?“ pýtam sa pacientky.
„Viete, aj on si rád vypil a k mame sa nechoval pekne.“
„Myslím, že teraz už chápete, že myšlienky a pocity, ktoré ste si sformovali v detstve, vám pritiahli do života takého muža.“
„Tak čo mám teraz robiť?“ pýta sa žena.
Ďalej asi hodinu pracujeme nad príčinami choroby. Dám žene „domácu úlohu“ a na mesiac sa rozlúčime. O mesiac príde na konzultáciu. Jej nálada, oblečenie aj účes svedčia o tom, že sa udiala zmena.
„Viete,“ oznámi mi natešene, „bolesť v podbrušku mi prešla. Ráno aj večer na sebe hodinu pracujem. Všimla som si, že aj muž sa začal meniť k lepšiemu. Mesiac sa alkoholu ani nedotkol. Pokračujme v liečení.“
O dva mesiace mi zavolala a oznámila:
„Pán doktor, volám vám preto, lebo sa chcem s vami podeliť o radosť. Včera som bola na kontrole a podľa ultrazvuku mám maternicu úplne zdravú. A aj vzťah s mužom je už úplne iný.“

Kýčera

Elisaaa-nádory sú zhubné a NEZHUBNÉ.Ak už teraz lekári vedia,že tam má vodu,prestaň sa báť,ver a predstavuj si,že všetko dobre dopadne.A ten nádherný vzťah si aj naďalej udržujte.