Ako by ste reagovali vy?

Príspevok v téme: Ako by ste reagovali vy?
gajka1

Dobry vecer ...chcem sa opytat ako by ste reagovali na sms....ak by vas frajer poslal kolegyni s prace sms k meninam-neviem aku lebo som ju necitala aml ju vymazanu,ale vravel mi že jej iba poprial vsetko najlepsie a odpoved z jej strany bola.DAKUJEM VELMI PEKNE MAROŠKO (zdrobnenina) A ZA TYM PUSINKA A POZMURKANIE ?

Monika1984

Pane boze to co riesis? Ja si tiez s kolegynami aj kolegami vela krat napisem v zdrobnrline "marosko,tiborko a pod" smejkov tiez posielam aj cmuk takmer uplne kazdemu rozhodne by som na to neziarlila ked partnerovi pride taka sprava

blue ski

kobylka tak to sa teda mylis. Ja som za ten nazor ze ziarlivost PATRI do vztahu. Nie taka ta chorobna ziarlivost ale ta bezna. Ved nemoze ti byt predsa lahostajny clovek ktory sa ti paci, ktoreho milujes, chces byt v jeho pritomnosti, ked nieje s tebou tak ti chyba, milujes jeho dotyky, hlas, vonu tela vsetko.
Jednoducha rovnica.
MILUJES A TEDA ZIARLIS, ZIARLIS LEBO SA BOJIS ZE HO STRATIS.
spring nie, nema davat vypoved. Len ze byt opatrny a nie slepo veriaci.
Gajka to ze sa nepaci tebe neznamena ze sa nepaci jemu. Ty si zena a zena ma iny pohlad na zenu ako muz. Muzi a zeny vnimaju krasu rozdielne. Kolkokrat som sa len ja sam presvedcil ze mne sa nejaka zienka brutalne pacila a ked som sa zdoveril nejakej babe tak mala uplne iny pohlad na danu osobu. Kazdemu sa paci nieco ine. Poznas porekadlo?
LASKY DRUHYCH SU PRE NAS NIEKEDY NEPOCHOPITELNE

gajka1

MultiLevel
ja len vies co nechapem??? že ta pipka vie že ma važny vztah ,že s niekym chodi a aj napriek tomu mu takto napise,ja by som sa neodvazila preboha,bud som blba ale mam voci tomu respekt ,voci takymto sms .Ja neviem co su to za zeny v dnesnej dobe....niekedy to asi fakt pride že ženy kontroluju a pod.ale nemaju???? ved vidim co sa deje v dnesnej dobe,podvod ,klamstva ,pisania po internete.....

creature

Neupinaj sa tak na neho velmi. Najdi si inu zivotnu napln. A drz sa hesla ked ta niekto v zivote nechce netlac sa mu do neho nechaj ho ist. Mas snad nejaku hrdost. Ak by mi baba zahybala tak to posledne na co by som myslel by bolo ju prosikat a kontrolovat. Nechces ? Tak chod

MultiLevel

Gajka, no tak vidis :) niet co riesit, ked ti to takto vysvetlil :) Akoze chapem tvoju neistotu, ale vidis akeho mas priatela, nic to pre neho neznamenalo a presne tak sa k celej veci postavil.
Aj ked neviem ako to u vas vyzera, obavam sa, ze podobne "stresy" zazivas aj pri inych situaciach....a to fakt nie je dobre. Osobne by som nechcela zit v strachu, ze "co ak", co ak tato sms cosi znamena, lebo tam je smajlik a co ak toto znamena cosi, lebo neviem cooo :) Vidis, ze mu mozes doverovat a teda ho uz nemusis preverovat...aspon mne pride logicke, ze ak mi niekto "dokaze", ze mu mozem verit, tak uz nemusim neustale zhanat dokazy, aby som sa o dovere presviedcal, nie? Najkrajsie je mat vztah bez pochybnosti :) a to prajem zazit aj tebe :) cauuu

gajka1

Tu sms vymazal citujem preto : neviem preco takto odpisala ja som jej poslal normalnu sms k meninam nic viacej,nemožem zato že kto mi ako odpise a ci mi tam da smajlika alebo pusinku,viem že to nieje pekne ale pre mna to nic neriesi,precital som a mažem to ,to je vsetko-a nemam pocit aby po mne sla alebo pod.Proste asi niekto takymto stylom sms odpisuje že ja takysto nemožem zato že mi nejaki blbci vypisuju na FB a on to neriesi,lebo vie že ja zato nemožem .......Ja ju poznam z videnia,no mne ako žena sa nepaci,sorry ale nie....je nezaujimava,rozvedena a bezdetna.ani postava ani nic :)

spring

Blue ski.. a co by mala urobit potom ak zisti ze je to brutalne atraktivna nezadana zenska? ma mu zakazat s nou pracovat? Ma mu zakazat sa s nou bavit? Ma dat vypoved ? Alebo najlepsie sa hned rozist s priatelom lebo ju podvedie... ??

spring

Suhlasim s kobylkou...
..pproste jednoducho neriesit!! Ked bude chiet podviest tak podvedie!! a pravda vzdy vyjde najavo.tak naco si komplikovat zivot uz teraz?
..nik nie je NAIVNY ked veri cloveku ktoreho lubi.. ten druhy je bastard ked doveru porusi...
Doverovat sa musi clovek naucit a vztahy naberu uplne ine rozmery!!

creature

Chova sa podozrivo tak je prirodzene ze ho priatelka podozrieva. Aka lahka matematika. Riesite len ju ale co jeho reakcia ?