Žijem úplne bex sexu v 30-ke, som z toho veľmi nešťastná

Príspevok v téme: Žijem úplne bex sexu v 30-ke, som z toho veľmi nešťastná
Vivien3040

Dobrý deň. Môj problém je aj zdravotný a chcela by som poradiť, na pravom vaječníku mám luteálnu cystičku veľkosti 3 x 3 cm, ktorú už mám dlhšiu dobu a som preto sledovaná každé 3 mesiace u svojho gynekológa, na poslednom vyšetrení mi však z krvi zistili zvýšené hodnoty markerov, konkrétne CA 125 je na hodnote 71, som z toho vydesená. Lekár mi povedal, že musím isť na LSK odstrátenie tejto cysty. Pár dní nato som však dostala predčasne menštruáciu, ktorá trvala 8 dní a krvácanie sa zo dňa na deň stupňovalo, neskutočne až som už nevládala stáť na nohách a omdlievala som, tak som hneď bežala k lekárovi, ktorý mi nasadil Noretistheron, ktorý zabral, lebo inak by ma bol poslal na kyretáž, čo si neviem ani predstaviť, keďže som nemala ešte pohlavný styk, čiže som panna a to už mám 30 rokov emoticon hoci mám priateľa 6 rokov. Aj tento fakt ma veľmi ubíja aj tlak okolia a lekárov, ktorý sa ma pýtajú či nechcem mať deti....ale čo mám robiť? Som z toho úplne psychicky na dne a každý deň rozmýšľam nad samovraždou. Gynekologické problémy som nikdy pred tým nemala. Menštruáciu mám od 12 rokov, všetko v poriadku ako hodiny, až teraz čím som staršia sa vyskytli tieto problémy. Pred troma dňami som Norethisteron vysadila, lebo som chcela vyskúšať, či nebudem krvácať, 2 dni dobre, no dnes sa mi krvácanie spustilo opäť, tak znova som nasadila lieky. Okrem toho, lekár mi nemôže urobiť ani vnútorné vyšetrenia keďže som nemala pohlavný styk, čiže len vonkajšie SNG. Ja si myslím, či tieto problémy nemôžem mať aj z neexistencie sexuálnej aktivity, veď predsa som žena a telo je už nastavené inak a keď veci neprichádzajú, tak blázni...ja už naozaj neviem, prosím má niekto podobný problém, alebo nejakú radu. Ďakujem veľmi krásne. Vivien.

BornVillain

A kto tu čo znevažuje? Veď áno, tie problémy môžeš mať presne aj kvôli tomu, že nemáš sex. Si ešte panna a máš priateľa? Hlavne sa prestaň báť, lebo to ťa ešte viac oslabí, imunitu a tak.

Vivien3040

Nerozumiem, keď má človek, žena nejaký problém a skúsi takto anonymne sa opýtať niekoho na názor, tak sa mu len vysmejú...ja píšem seriózne, lebo je to vážne pre mňa, nikomu to neprajem, tak prečo to znevažovanie?

BornVillain

A ako vlastne žijete s tým priateľom? Ste spolu 6 rokov a nič?
Čo je to emoticon? To je meno Vášho priateľa?