Nemam chut zit

Príspevok v téme: Nemam chut zit
lenuska11679

Chcela by som vas poprosit o radu.
V poslednej dobe sa so mnou nieco deje. Mam pocit ze uz dalej nevladzem. Chodim na strednu skolu kde je toho neskutocne vela. Zacina ma unavovat kazdodenny stereotyp - ranno vstat,ist do skoly,doma sa ucit,ist spat atdd...
Vikendy mi vzdy nehorazne ubehnu.Zacina ma otravovat ze kazdy ma niekam vola stale. V poslednej dobe som rada ked mozem byt doma a oddychovat pretoze volneho casu je malo a povinnosti vela. Nikam sa mi nechce chodit. Ale na druhej strane sa bojim ze tym pridem o priatelov.Vsetko mi ide na nervy.Zacinam nenavidiet moj zivot. V skole nemame moc dobry kolektiv.A preto sa vas chcem opytat co mam robit aby mi stredna rychlo ubehla. Kazdy den pocitam ako dlho tam este budem. Som prvacka na strednej. Ubehla vam stredna rychlo? Nemate niake rady aby som znova nabrala optimisticky pohlad na zivot? Stretol sa niekto z vas s niecim podobnym alebo som jedina kto svoj zivot neznasa?

liecitel

Ahoj.No a ked ti rychlo ubehne stredna skola tak potom budes chciet aby rychlo ubehla vyska? potom rychlo sa vydat?rychlo splodit a vychovat deti?rychlo sa dostat do dochodku?rychlo umriet?..Takym sposobom zije vetsina ludi nesi jedina...a da sa to zmenit ale treba nieco pre to robit...skus si pozriet to video mozno ta to nakopne
www.youtube.com