Dobra terapia

andy_an

Pozri jej stranku:
www.terapeutickecentrum.com

Pani, co robi terapie, tam ma aj cennik (aj referencie)
Bola som tam vela krat, istu dobu kazde 3 mesiace. Kazde stretnutie mi vyznamne pomohlo, no o nejaky cas som potrebovala pomoct zase v inej oblasti. Vzdy sa odblokovalo nieco ine? Da sa to opisat ako ked absolvovanie toho odprace cloveku polena spod noh, aby sa mu lepsie kracalo, zilo, ale po case sa tam tie polena zase nahromadia(to este neviem, udrzat si cestu pod nohami cistu, zabranit, aby mi tam polena padali)
Dobre zdravie.

andy_an

Pozri jej stranku:
www.terapeutickecentrum.com

Pani, co robi terapie, tam ma aj cennik (aj referencie)
Bola som tam vela krat, istu dobu kazde 3 mesiace. Kazde stretnutie mi vyznamne pomohlo, no o nejaky cas som potrebovala pomoct zase v inej oblasti. Vzdy sa odblokovalo nieco ine? Da sa to opisat ako ked absolvovanie toho odprace cloveku polena spod noh, aby sa mu lepsie kracalo, zilo, ale po case sa tam tie polena zase nahromadia(to este neviem, udrzat si cestu pod nohami cistu, zabranit, aby mi tam polena padali)
Dobre zdravie.

Moireal

embryo:Ta Ruš je trochu komplikovana lebo pan Karel Nejedly ako zakladatel ju asi ako jediny vykonava. Mozno este par inych, co boli na jeho seminari. Existuje uz 10 rokov zhruba ale asi este nieje tak znama, aby sa o nu zacali zaujimat aj v Nemecku, hoci je to susedna krajina. Dalsi problem je ze je financne narocnejsia. Asi najviac zo spominanych metod ale ktovie.

andy_an: A kolko sedeni ti bolo treba? Dalo sa to financne zvladnut? Mohla by som ta poprosit o meno psychologicky? Dakujem pekne. :)

andy_an

Na odblokovanie odporucam SRT, zo skusenosti. Robi to v BA jedna psychologicka, ktora uci aj na VS, ale zaroven robi aj tieto alernativne terapie. Dobra je vraj aj EFT - poklepkavanie.

embryo

Moireal: ak by som si mal porovnat tieto 3 metody, poklepkavanie, hypnoza a RUS, tak ako najneokultistickejsie mi pride prave RUS :-) (nulova osobna skusenot, len nazor postaveny na tom, co som o nich cital, ber to prosim s rezervou)

urcite aj v Nemecku budu mat k nemu ekvivalent, len sa mu bude inak nadavat...

Moireal

Dakujem ti Slobodna. :) Je mi jasne, ze to chce v mojom pripade odbornika. Pasujem sa uz dlhe roky s psychickymi problemami a len pred nejakym casom som si uvedomila, ze sa jedna o bloky ktore mam v podvedomi. Viem, ze ak tie sa odstrania, bude mi o dost lahsie. Len u mna to bude dlho trvat, lebo ja mam tych traum dost a som aj velmi citliva. :(

embryo:tak nad ruš som premyslala uz dlhsie, takisto aj srt ale momentalne som v Nemecku a tu to nerobia. Tu robia hypnozu a to poklepkavanie, ktore radi Slobodna. Ono je to trochu tazsie najst vhodnu terapiu. Je vela ludi, co sa vyhlasuju za terapeuta ale ja napriklad nechcem nejakych okultistov ale radsej takych ktori sa opieraju o nieco skutocne, co naozaj funguje. Inak to video ma pobavilo, super:D

Slobodna

Hej mám ale priprav sa na to, že to bude veľmi nepríjemné. Psychický blok totiž vzniká, keď v sebe nejaký bolestný zážitok potlačíš. Teda keď sa ho budeš snažiť odblokovať, vypláva všetko zlé z minulosti na povrch - prežiješ všetku tú bolesť nanovo a možno oveľa silnejšie ako by si ju prežila vtedy. Čiže bude aj plač a to veľký. Zverila by som to do rúk odborníka, lebo nie každý je natoľko silný aby to zvládol sám. V podstate nikto, lebo keby bol taký silný, tak by to zvládol už vtedy a nevytvoril by si psychický blok. Myslieť si, že dnes som silnejší, nie je namieste. Práve zvládanie bolestných zážitkov nás robí silnejšími. Zo psychických blokov vznikajú ale zdravotné problémy, takže je ich nutné odstrániť, najlepšie žiadne nevytvárať. Keď sa stane niečo bolestné, riadne sa v tej bolesti vymáchať, vyrevať sa do bezvedomia a odraziť sa od dna, oveľa silnejší než kedykoľvek pred tým. Tým chcem povedať, že netreba potláčať žiadne emócie, ani tie dobré ani tie bolestné.