Co znamena uzivat si tehotenstvo?

emalea

samozrejme, tie ktoré nemôžu mať deti a chceli by /tieto ženy aj svojím spôsobom veľmi obdivujem, lebo si idú za svojim cieľom; napriek často bolestivým prekážkam/....tých sa moja poznámka v žiadnom prípade netýka...

emalea

abcd.....krásne si to napísala až sa mi slza tisla do očí, sama mám 2 detičky...6,5r. a 11,5r. takže úúúplne presne viem o čom píšeš, ja som to prežívala a prežívam tú úžasnú lásku k deťom podobne...kto nezažil nepochopí....na jeho škodu!!

abcdefghij

dakujem kočky :-)
pisala som to ako som to citila :-)
naozaj to bolo krasne obdobie a moc som si to uzivala, nakupovala a tesila sa :-) a ked mi potom, takej vycerpanej a vysilenej, ubolenej dali to malinke klbko, plakala som od stastia...vraj maminka, oddychnite si, pospite si...ale kde:-) ako by som mohla spat, ked som bola taka stastna az som sa dusila, mohla som radost rozdavat. A potom mi ho dali na izbu a odvtedy sme sa k sebe priputali...uz som nebola viac sama, uz som mala jeho, svoje dietatko. Vsetko co som dovtedy zazila bolo zrazu nepodstatne, cely zivot sa mi zdal malicherny, vtedy som pochopila o com zivot je, co je jeho najkrajsim naplnenim. Nie je vacsej lasky, nez je ta ktoru citite k svojmu babatku. Vtedy som zistila co prezivala moja maminka, zrazu som ten strach citila aj ja. Strach o toho maleho cloviecika, velku zodpovednost. Uz som nezila sama za seba, uz som zila (musela zit) pre nas. A je to stale tak, aj ked ten uzlicek ma uz 8 rokov. Stale sa lubime, som rada ze sme milujuca rodinka, ze moj syncek vyrasta v laske. Ved z lasky aj bol stvoreny...

tasty

dieťa je zázrak, ak pocítite prvé pohyby, všetko sa zmení :) to vie skutočne precítiť len ten človek, čo to niekedy zažil

abcdefghij

je to najkrajsie obdobie v zivote zeny, nadherny pocit vediet ze mas v sebe malickeho cloviecika, ze v tebe rastie, zije z teba...vtedy kazdy tvoj nadych patri jemu, chranis sa, vsetko robis opatrne aby si mu neublizila...tesis sa nanho, hladkas si brusko, akoby si hladkala jeho...kupujes si vybavicku, zariadujes mu izbicku...uz nic nebude ako predtym, zrazu tvoj zivot dostane zmysel, uz vies preco zijes, pre svoje dieta a od teraz bude medzi vami puto ktore nebude medzi nikym inym, proste si uvedomis ze dostanes ten najkrajsi dar, ze budes MAMA...
a uzivas si to, vychutnavas si kazdy den co nosis v sebe svoje babatko, kazdy jeho pohyb...pripravujes sa na tu velku chvilu, ked sa ti zmeni cely zivot...
je to nadherne a som rada ze som dostala aj ja ten krasny dar, vynosit a porodit zdraveho synceka :-)