Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčné mandle - vyberanie

Príspevok v téme: Krčné mandle - vyberanie
GraceLC

Ahoj, tak sa idem aj ja podeliť o svoj príbeh:
Vždy zdravé dieťa, s prežitou jednou angínou!!! som v 25 rokoch dostala abces... týždeň v Lc nemocnici, každé ráno rozrezať skalpelom a rozťahovaním hľadať ložisko hnisu.. kričala som tak ako divá každé ráno.. nakoľko v Lc sa mi vykašlali rovno vybrať mandle ale lepšie bolo trápiť ma prvá ďalšia angína prišla už v januári a odporúčanie krčnej bolo hneď dať mandle von. Dlho som zvažovala kde, a rozhodla som sa pre súkromnú nemocnicu v Šaci - Mudr. Veme. Do týždňa som mala termín a išla na konzultáciu, termín sme si dohodli na 7.4.2015. Ráno som nastúpila do nemocnice, išla dole na anestziologickú ambulaciu si dať potvrdiť papiere na uspatie a zaplatila 6Eur za hospitalizáciu. Prijali ma na odd, platila som si nadštandard 26Eur noc - samostatná izba s kúpeľnou a tv - lepšie som ani urobiť nemohla. V deň prijatia už máte pokoj ako vás dajú na izbu, len sa idete ukázať a vysvetlia vám kde čo ako. Takže 2 deň - deň operácie o 5 budíček dostanete podkolieky a spíte do kedy chcete, ja som mohla do 12 lebo až vtedy som išla na rad - samozrejme bez vody a jedla ste od polnoci. O 12 som dostala náladovku ale nejak nezaberala takže som sa veselo klepala ako ma prevážali dole.. tiekli mi slzy od strachu tak ešte sám primár ma držal chvíľu na chodbe za ruku, že to bude ok. potom idete na sál, ľahnete si, pichnú vám žilu a už len cítite také jemné pálenie... prebúdzam sa pýtam sa čo sa deje, vraj už som po... šok - ja hovorím, skúšam sliny - ja prehĺtam... odviezli ma na izbu, kus som ešte driemala - spokojná, že som ok. Za 2h som dostala krčah čaju, že do rána ho mám vypiť. no podrailo sa mi vypiť za hodinku, nevypľúvala som žiadnu krv ani nič, ani nebolesti neboli... dostala som hneď ľad na krk, a menila som si ho ako potrebovala nakoľko som mala na izbu aj malý mrazák v chladničke. Takže úplne super, aj ďalší deň úplne super, nepýtala som si nič od bolesti nebolo treba... a to som už aj jedla, banán, piškóty, kašu, jogurt, polievku :) na 3 deň idete domov. čakala som niečo 1000x horšie, no vôbec nič zlé to nebolo... A doma v pohode, o 3 dni po prepustení som bola v práci, len som horšie hovorila... žiadne bolesti nič, jedla som všetko, len nie horúce a pálivé.. dokonca aj rezeň so šalátom :) bolesti prišli na 7/8 deň, také kus rezanie, ale kúpila som si GLIMBAX vodičku, ktorá znecitlivuje takže keď sa mi zle pilo vypláchla som si ústa, znecitliveli, dala som si flector a 8h fungujem v pohode, keď vyprchá tiež to nič hrozne neni. dnes je 12 deň po op a je to v pohode, každých 8h flector, keď ma to reže glimbax a hotovo, fungujem normálne aj hlas už mám ok.Ináč tie bolesti sú ako keď vás tak trošku viac bolí hrdlo. BTw tie mandle vraj boli celé zhnité zvnútra a abces by si ma počkal za chvíľu zase.

Touto cestou ďakujem p. primárovi Vememu za neskutočný prístup a vykonanú prácu v mojom hrdle, je to neskutočný človek z ktorého sála dobrota. Sestričky sú tiež neskutočné, ochotné a príjemné. Košice šacu vrele odporúčam.

GraceLC

ked ma prijimali som ledva stala na nohach... Primarka povedala ue este 3dni s abcesom a skoncila by som s otravou krvi... :-/ no ktovie... Tazko mi bolo vtedy uvazovat ci sa to da inac... A dali mi lidocain no co ten pomoze... Aj v ke to narezavaju no iba 2x a potom rovno vyber... Hlavne ze mam potom :-)

5.5 elsa

nemala si s tým súhlasiť,aby ti niečo rezali bez anestézie,už ako ťa mali hospitalizovať si sa mala vopred informovať čo ti tam budú robiť a už vtedy si si mohla nájsť tú súkromnú kliniku,čo už aspoň že na to vybratie si išla na súkromnú,ja chodím len na neštátne a som veľmi spokojná:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčné mandle - vyberanie - Fórum - ZDRAVIE.sk