Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mam robit?

Príspevok v téme: Co mam robit?
kika785128

Dobry den ,

Chcela by som sa poradit a pocut iny nazor na situaciu. Asi 5 rokov som chodila s mojim priatelom. Bola to skor skolska laska ale rozumeli sme si. Posledneho pol roka sme mali tazkosti hadali sme sa a nakoniec sme sa rozhodli rozist. Zostali sme vsak v kontakte dokial si expriatel nenasiel ako on vravi len kamaratku. Odvtedy sme neboli v kontakte a ja som sa pomaly zacala stotoznovat s myslienkou ze ma ine dievca. Lenze asi po mesiaci a pol sa mi ozval vraj chodi tyzdne ako bez duse vsetko mu chyba a chcel by odpustenie. O den na to som mu napisala smsku ze ak by sa chcel o tom porozpravat nie som proti. On mi odpisal ze nemoze ale ze velmi rad. nnedalo mi a napisala som mu este koncom tyzdna s tym ze by si to sama pre seba potrebujem s nim prediskutovat. Na to mi on napisal ze opat nemoze lebo vraj ma povinnosti so skolou. Odvtedy sme spolu neboli v kontakekontakte, cakala som kym sa ozve ale marne. neviem co si o tom celom mysliet a ani co robit .

Dakujem za rady.

Nina.

A čo chceš robiť? Veď si mu jasne dala najavo, že sa o tom môžte porozprávať, ak bude mať záujem, tak sa ozve. Dovtedy kašli na to a aj na neho, a prípadne aj potom, to by bolo najlepšie. Rozišli ste sa tak asi ste mali na to dôvod. Prestali ste aj komunikovať na istú dobu. Mal sa vtedy snažiť si ťa získať. A skorej mu malo dôjsť, že o čo prišiel. A teraz keby chcel, čas si nájde.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mam robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk