Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Doliečovacie oddelenie

Príspevok v téme: Doliečovacie oddelenie
NBeata

Dobrý deň,
nemá tu niekto skúsenosti s doliečovacím oddelením a čo sa týka celkovo organizácie takéhoto oddelenia?
Mám 54 ročného svokra, ktorý je po náročnej operácii a taktiež po viacnásobnom kolapse. Momentálne je hospitalizovaný na chirurgickej klinike ale vraj po 10 dňoch už nemá nárok na ústavnú liečbu.
Predtým bol hospitalizovaný 5 dni na ARO a až odtiaľ bol preložený na chirurgiu. Teraz nám odporučili doliečovacie oddelenie, ale údajne tam musí zostať 21 dní?!
Sebestačný nie je, má vážne zdravotné problémy a nevieme ako ďalej. Najradšej by som ho zobrala domov, ale som v 29 tehotenskom týždni a nevládzem sa o neho postarať.
Ďakujem za odpovede.

ddana

Na doliečováku určite len 21 dní, tam je to prísne termínované a odsúhlasené /dopredu/ poisťovňou. Moja mamina /je síce tomu už pár rokov/ po bypasse srdca v KE bola ešte 5 týždňov na internom - kým ju z toho dostali - prepustili ju z VUSCH s embóliou domov. A až potom nasledoval doliečovák. Inak doliečovak by som volila len v prípade, že s ao príbuzného nemá kto adekvátne postarať.

Ria_94

Ahoj... A to ti povedali v nemocnici, že nemá nárok? Lebo moja mamka bola dokopy 2 mesiace v nemocnici, pričom posledných 21 dní naozaj strávila na doliečovacom, a na všetko mala nárok. Nič sme nemuseli doplácať. A to oddelenie je práve pre takých, ktorí už sú v relatívne dobrom stave, ale mali by byť ešte pod dohľadom zdravotníkov (nemá s nimi kto byť doma, potrebujú pomoc, starostlivosť)... Skús sa priamo vedúcej sestry spýtať, na čo má pán nárok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Doliečovacie oddelenie - Fórum - ZDRAVIE.sk