Prvykrat v zivote na gynde

Príspevok v téme: Prvykrat v zivote na gynde
kikaaa

Ahojte.....mam problem vytok ako ryža ,svrbenie palenie...co to može znamenat??? u gynekologa som nikdy nebola ,ale dnes som nabrala odvahu a som sa objednala ,čiže v piatok idem na prehliadku prvykrat v zivote.ALE bbojim sa :::chcem sa opytat ako to tam chodi??? je tam kabinka na vyzlecenie sa? to sa mam normalne vyzliećt do pol pasa do naha? a potom si ist sadnut na tu kozu ,ci ako sa to vola???

mixta

skus caneste kombi krem aj capik spolu. Ak budes dodrziavat navod tak by ti to malo prejst ani nemusis bezat na gyndu. Vyzera to na mykozu.

sewie

ja som bola zrovna dnes...nie sice prvy krat ale po velmi dlhej dobe:/...osvedcila sa mi skladana sukna-lebo je rozsirena a pri vysetreni nezavadza:P...
chvilku to bolo neprijemne ale prezila som...doktorka bola nastastie velmi ohladuplna. a vsetko to prebehlo veeeelmi rychlo:)

Monika1984

Podla tvojho opisu ide pravdepodobne o Candidu-mykozu...
nestresuj vysetrenie je uplne v pohode. vyzlecies sa v kabinke a prejdes na "kozu" ja ked som isla prvy krat dala som si dlhsie tricko pre svoj lepsi pocit kym sa premiestnim ale teraz mi to uz je jedno po 13 tich rokov pravidlenych vystreni u gynekologv :D

L.Borgia

kika nestresuj keď pôjdeš na gyndu vojdeš do kabínky, vyzlečieš sa od pol pasa dole, ak by si išla v sukni, dáš dole len nohavičky a pančušky, ak pôjdeš v nohaviciach zober si do tašky sukňu al. nejakú dlhšiu košeľu a tú so obleč, ak nevieš, ako sa líha na kozu sestrička ťa nasmeruje. to je všetko, takže hlavu hore nie je to nič čo by si nezvládla.

Nechapem???

na gynde je to dost hrozne, ale to uz asi vies... nic prijemne proste...ale prezijes trva to kratko a nic neboli