Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal žaludku

Príspevok v téme: Zápal žaludku
menma

Zdravím už asi mesiac a pol mam zistení zápal v žaludku a krvacanie v žaludku okrem liekov na potlačanie kyseliny som nedostal nič.. takže mam jest každé rano Ozzion 40 a to e všetko no mne tie problemy vobec neustupuju mam dojem že sa mi to len zhoršuje... ako užívam tie tabletky tak ma kosti bolia častejšie ako bolievali po najedený sa citim hrozne.. rano nič v pohode.. najem sa... citim stratu energie.. občas mam dojem že sa mi toči hlava, oslabený som celý.. unavý ma skoro všetko domov prídem zo školy a chce sa mi spať.. taktiež posledne dny mávam krčovitu bolesť v burchu asi v črevách najem sa a začne boliet.. najprv nebolý chvýlku zaboli a zase to odzneje je to nepravidelné ale nepríjemne ked sa nadýchnem alebo vydýchnem z hlboka tak to tiež občas zabolí .. chcem sa spýtat čo mam robiť??? ako si mam pomôcť?? po liekoch mi je zle... bolia ma kosti.. a vôbec s to nezlepšuje.. hlava sa toči unavy stale... mavam aj zelenú a žltu stolicu a divne zapácha ... robili mi aj na lepok Histaminovu intoleranciu brali mi nejake vzorky ale vraj všetko dobre... v januari mi na gastro našli zase žlč v žaludku pričina podla doktora stres... je možne že zo žlče mam zapal žaludka ?? tiež som vjanuari mal helicobakter pylori no neviem či ho už mam..

Chcem sa opýtat na vaše rady.. čo mam robiť pripade čo jesť lebo skoro nič nemožem aby mi nebolo zle.. fakt..
Mal tu niekto zápal žaludka?? ak ano čo jedol?? ako to liečil?? mna to už nebaví stale byt unavení atd... prosím za každú radu dakujem

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal žaludku - Fórum - ZDRAVIE.sk