Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia siveho zakalu

Príspevok v téme: Operacia siveho zakalu
Spokojna

Tento prispevok je urceny ludom postihnutym sivym zakalom, tak ako ja. Po diagnostikovani katarakty mojou ocnou lekarkou a jej odporucani, aby som sa objednala na operaciu na klinike Gemini v Ostrave alebo Zline som zacala zhrnat informacie o ocnych klinikach na Slovenku, pretoze na operaciu v nemocnici bez protekcie by som cakala minimalne pol roka, a moja lekarka mi povedala, ze uz nemam na co cakat. Zaujimali ma terminy a ceny. Ked som si to vsetko zosumarizovala, jednoznacne mi z toho vysla ocna klinika Gemini. Na slovenskych klinikach to prebieha tak, ze najprv absolvujete vysetrenie a zaplatite si ho, potom cakate na termin operacie, a tu si tiez platite a samozrejme aj sosovku. Na klinike Gemini Ostrava mi dali dva terminy, prvy dva tyzdne po diagnostikovani katarakty, druhy o dalsie dva tyzdne. Vybrala som si termin, v dany den ma pred domom vyzdvihol pan, ktory okrem toho, ze je fundovany obchodny zastupca, ma odviezol do Ostravy a po operacii domov. Cestou mi povedal vsetko o postupoch a moznostiach vyberu sosovky, takze na operaciu som prisla pripravena, vedela som si vybrat, aku sosovku chcem a edela som aj cenove relacie. Po operacii na klinike vystavili dokumenty pre mna, lekarku a poistovnu, ktore pan zobral a preplatenie operacie vo vyske 450€ vybauje on. Cize vzhladom na rekonvalenscenciu po operacii som od behaciek do poistovne odbremenena. Inak, ak absolvujete operaciu na slovenskej klinike, preplati vam poistovna sumu od 420-450€, tak ako si uctuje konkretna klinika. Rovnako ako v Cechach, aj na Slovensku si musite zaplatit material. Nadstandarna sosovka, ktoru som si vybrala, by ma na hociktorej slovenskej klinike vysla minimalne dvakrat viac. Mozem slovenskym pacientom odporucit kliniku Gemini, personal ma uzasny pristup k pacientom, servis plne zabezpeceny, ceny viac ako prijatelne, v cene operacie bolo aj kompletne vysetrenie oboch oci. Nedajte sa ovplyvnit nepravdivymi informaciami ci od lekarov alebo zdravotnych poistovni. Zdravotnictvo v Cechah je daleko pred nasim, vyuzite to, hlavne moznost absolvovat vsetko v jeden den. Ja uz coskoro idem do Ostravy znova, dat si odoperovat aj druhe oko.
Naozaj nevahajte, budete spokojni.

knaja

Spokojna, o Gemini som pocula len to najlepsie. Aj u nas v meste mame novu ocnu kliniku, ale ze ludia chodia potom tam do Ostravy hlavne a su maximalne spokojni. Tu by zaplatili daleko viac. Toho pana poznam dlhsie, je to byvaly zachranar a ak by pocas jazdy nastali komplikacie, urcite by si fundovane poradil. Oni davaju aj zaruky na niekolko rokov. Ak by som potrebovala operaciu, urcite si vyberiem prave Gemini, u nas este taka spickova technika nie je. Odovzdam mu tuto pochvalu.

12211221

No tak mne operovali zakal na slovensku, v marci som absolvovala vysetrenia a v aprili operaciu jedneho a dva tyzdne nato v aprili druheho oka. Operacia v lokalke, 10 minut a po hodine som sla domov. Sosovku som mala aj s dioptriami, kedze som mala predtym dioptrie. Teraz som bez okuliarov a vidim super.
Robili mi to v statnej obycajnej nemocnici v Trnave, bez protekcie a vsetko bolo zadarmo-hradene poistovnou. Takze naco sa trepat do CR ked TO ISTE mame doma????

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia siveho zakalu - Fórum - ZDRAVIE.sk