Hlada sa zena...

Príspevok v téme: Hlada sa zena...
Status

Zdravim, zaujima mna ci existuje zena ktora ma v zivote hodnoty a pravidla, ktora sa neriadi davom ale rozmysla, ktora sa hlbkovo zamysla nad zivotom a nezapada medzi ludi - tzn. ze je introvert, ktora nepije nefajci a miesto toho aby sla von si radsej precita knihu napr. Totizto pred 2 rokmi som tu hladal tu pravu, avsak nenasiel som kedze som bol pracovne v zahranici (vlastne stale som), avsak pocitujem samotu a osamelost. Sam ziadam len to co mam - moralku, hodnoty, som introvert a skor intelektual ako niekto kto sa rad predvaza, zaujima ma film a divadlo, historia a zbrane. Co sa tyka krasy ja pravidelne cvicim (ale od partnerky to nevyzadujem), nemam nejake poziadavky. Krasa je podla mna subjektivna, a kazdy ma nieco v com vo fyzickej krase vynika. Dufam ze sa nejaka najde - nehladam hned vztah, skor niekoho s kym sa budem moct porozpravat. Pekny vecer :)

Status

Slobodna - tak "suma-fuk" ti to nie je ked mas potrebu stale sa ozyvat. O veku som neklamal a ked ai to nepochopila ani po predoslej dlhej odpovedi tak uz stracat dalsi cas vysvetlovanim nebudem. Vies niekedy je to doslova ako "hazat hrach o stenu". :)

pred 2 rokmi som tu sice napisal ale potom ma povinnosti pohltili a ja som tu prisiel opet az po 2 rokoch, aj to zase nahodou, takze nezlyhal som len som proste nemal cas.

KatyKaty - no ja som na slovensku 2 tyzdne rocne na Vianoce takze tazko sa k tomu viem vyjadrit. Mozno pridem teraz v lete koncom augusta, ale to by muselo vsetko vyjst tak ako ma.

Allias - v poriadku, ucet si kontrolujem casto takze nemal by som ta prehliadnut.

Slobodna

Pozri sa Status, mne je to šuma-fuck :) Narážala som na to, že si tu klamal o svojom veku a keby si na to nebol upozornený tak to ani neopravíš. Nezamýšľal si sa niekedy nad tým, že možno tam je problém toho, prečo si ešte nemal žiadny vzťah, skúšal si to tu pred 2 rokmi a skúšaš to tu zas? Lebo vieš, každá žena, aj tá naivná, hlúpa a zúfalá, časom príde na to, že niekto klame. Možno skús byť sám sebou a pôjde to. Len taká rada.

KatyKaty

Ahoj a vedeli by sme sa pripadne stretnut na Slovensku? Ako casto sem chodis? Ja som sice z Trnavy a mam 24 rokov

Status

Vidim ze niektori tu bluznia, len nechapem preco. Ano pisem sem cez 20 roznych uzivatelskych uctov a zalozil som tu dokonca az 90% tem ktorych zoznam "slobodna" alebo "milymoj" napise na poziadanie...

A teraz vazne. Som z vychodu - Presov. Uz niekolko rokov zijem v zahranici, oficialnu adresu mam v Londyne kde travim zhruba 70% casu, zvysok travim prevazne pracovne v statoch.

Moja emailova adresa je ad.hoc.bw@gmail.com. Napisal som dvom zenam, jedna sa ozvala sama. Nemam problem komunikovat a k bluzneniam typu - "je to klamar - psychicky naruseny - fake ucet" : by som dodal len stare zname : podla seba sudim teba. Ja nemam co skryvat, som cestny clovek, narozdiel od inych ktori maju problem so svojou existenciou.

Co sa tyka zien - asexualnu zenu by som mat nemohol kedze by som chcel raz vlastne deti, a co sa tyka nabozenstva - ja som krestan. Stalo sa mi v zivote prilis vela veci a viem ze keby nie Boh dnes tu niesom nie raz, ale velmi vela krat. Ono to je na dlhsie.

Na tuto stranku som kedysi natrafil nahodou, prezrel som so nejake fora a dospel som k tomu ze tu pisu ludia uprimnejsi a taki ktori maju viac zmyslania ako reci. Iste fake profily a luzri ktori au zaregistrovani na stovky uctov a denne travia budovanim svojho socialneho zivota a internetoveho ega more casu tu musia byt tiez, len som necakal ze sa do mna budu navazat a konspirovat. Ja nemam cas vysedavat na socialnych sietach hodiny, kedze musim pracovat.

Dufam ze aom odpovedal dostatocne. Prajem peknu noc

ahink

Ahoj slobodna. Clovek chape, pre koho je toto forum predovsetkym urcene. Ale tvrdit ze sem chodia (pisu, citaju, prispievaju) len fyz.-psych.chori ludia je trosku pritiahnute za vlasy. Ale zas kto nebol niekedy, ci aspon raz za zivot chory? Ze? :-D Uz male babatka co-to mavaju..
Ja som raz hladala, googlila nieco mimo temy zdravia a vyhodilo mi toto forum. Zapacilo sa mi tu. Ale urcite tu k ludom nepristupujem, ze ten-ta je chory-chora fyz.ci psychicky. A nedivim sa, ak sa tu chce niekto zoznamit, dopisovat si atd co tu casto byvaju ponuky. Chodim na jedno zenske forum a tam doslova skapal pes. Tu to aspon zije..obcas :)

milymoj

hlavne "vyzsej". asi si tu píše sám so sebou a pochybujem, že sem ešte napíše sám cez seba - teda cez statusa a že napíše odkiaľ je. po takom odhalení... podľa mňa ti patrí tak 60 % týchto zúfalých tém.