Hlada sa zena...

Príspevok v téme: Hlada sa zena...
Status

Zdravim, zaujima mna ci existuje zena ktora ma v zivote hodnoty a pravidla, ktora sa neriadi davom ale rozmysla, ktora sa hlbkovo zamysla nad zivotom a nezapada medzi ludi - tzn. ze je introvert, ktora nepije nefajci a miesto toho aby sla von si radsej precita knihu napr. Totizto pred 2 rokmi som tu hladal tu pravu, avsak nenasiel som kedze som bol pracovne v zahranici (vlastne stale som), avsak pocitujem samotu a osamelost. Sam ziadam len to co mam - moralku, hodnoty, som introvert a skor intelektual ako niekto kto sa rad predvaza, zaujima ma film a divadlo, historia a zbrane. Co sa tyka krasy ja pravidelne cvicim (ale od partnerky to nevyzadujem), nemam nejake poziadavky. Krasa je podla mna subjektivna, a kazdy ma nieco v com vo fyzickej krase vynika. Dufam ze sa nejaka najde - nehladam hned vztah, skor niekoho s kym sa budem moct porozpravat. Pekny vecer :)

euphoric

Status, presne v rovnakej situacii som aj ja a hladam rovnako aj ako ty zenu, s rovnakymi osobnostnymi crtmi. Intelektualku, scitanu a taku, ktora nepije ani nefajci a je ateistka. Nesmie byt skareda a najlepsie by bolo keby so mnou sledovala My little pony. Slobodna a milymoj nenavazajte sa do statusa, kedze je intelektualne na ovela vyzsej urovni, nez ste vy *tips fedora*

alex2911

Fuh, už som skoro prestávala dúfať že existuje niekto podobný. Pretože dnes mám pocit že sa toto akoby "nenosí". Tiež som sama, na jednej strane nikoho nevyhladávam, no na druhej som ani dávno nestretla muža ktorý by mi v tejto oblasti vyhovoval. Ak chceš napiš tu na seba kontakt :)

Nefritova

no, ja mam 27, viac-menej som taka ako pises. tiez si neviem najst partnera podla svojich prestav, lebo som vlastne nikdy nehladala. a ked uz maju take vlastnosti ake preferujem, tak ma vacsinou vobec fyzicky nepritahuju (teda, mna fyzicky nepritahuju ani ti extroverti atd, malokedy sa mi nejaky chlap paci a ak nahodou, zvacsa je pre mna psychicky nevyhovujuci - a nie som asexualka ako tu jedna pise a ani lesba)

no a bral by si zenu s dietatom? ja som totiz jedno "zdedila" na dobu neurcitu, to som zvedava, ci si teraz uz vobec dakoho najdem s takym zavazkom :D musim najst nejakeho rodinne zalozeneho chlapa, ja nechcem deti a ani dlhodobo ich neplanujem a tot mi niekto takto skomplikoval zivot, nie je to fer

milymoj

3 a 7 nie sú vedľa seba ani na tlačidlovom fóne, ani na smartfóne, ale budiš. keď po "nemám čo dodať" nasleduje ešte niekoľko riadkov, tak asi čo dodať máš a ten zvyšok tvojej reakcie je úplne mimo. možno opis teba, keď si si ani po 2 rokoch nikoho nenašiel? pokiaľ viem, zúfalý si tu ty, ako opisuješ, a žien, ktoré neholdujú fajčeniu/pitiu a nechodia po baroch sú milióny. prečo nejdeš radšej na zoznamku?

Status

Milymoj - vdaka za rekaciu, je to preklep (som na mobile)...mam 27 rokov - k tvojmu osloveniu "zlaticko" - to si nechaj pre svoju matku, a k tvojmu obvineniu z vymyslania a naslednemu zaradeniu mojej osoby medzi psychicky chorych - nemam co dodat...neviem ci sa tak nudis, alebo je to tvoj zivotny styl ale niekedy by si mala vypnut pocitac a vyjst na cerstvy vzduch...a prestan nenavidiet cely svet (sudim to z tvojej primitivne zlostnej a utocnej reakcie) len preto ze cely svet nenavidi teba pre to aka si, skus sa spravat normalne...dufam ze ai aspon nieco vezmes k srdcu, ak to teda pochopis...dakujem :)