Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boľavé nohy v puberte

Príspevok v téme: Boľavé nohy v puberte
Nissa2969

Zdravím! Určite Vám nadpis vyznel divne ale je to tak. Mám 15 a začala som minulý rok v Septembri chodiť na tanečnú. Od vtedy je to viac ako pol rok čo tam chodím a už týždeň ma neskutočne bolia nohy konkrétne v oblasi píšťaly. Nie je to to také typické bolenie nôh po dlhom tréningu to poznám :) Je to také ....neviem to opísať dosť bolestivé najviac pri čupení a opäť dvíhaní sa (taký pohyb ako pri drepoch). Takých pohybov robím najviac aj v choreografiach a potom keď sa takt zohíňam že sa krčím v kolenách už sa mi asi tri krát stalo že som sa len tak tak postavila kvôli veľmi nepríjemnej bolesti. Nepoznáte nejaké domáce recepty,typy alebo zábali čo by pomohli? Je mi trošku hlúpe chodiť za mamou s tým že už v pätnástich potrebujem mastičky na boľavé nohy ako moja starká :D A keď už by bola nevyhnutná len tá mastička, konkrétnse ktorá je na tento problém najlepšia? Vopred ďakujem za každé jedno odpísanie :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boľavé nohy v puberte - Fórum - ZDRAVIE.sk