Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hororove sny

Príspevok v téme: Hororove sny
cuketa

Ahoj. Mam mensi problem ak to tak mozem nazvat. Uz 4-5 dni sa mi sniva dookola rovnaky sen resp nocna mora.
Idem si lahnut celkom v pohode aj unavena z bezneho dna a ked zaspim sniva sa mi ze okolo mojej hlavy su kostry a smrtky. Zacnem kricat alebo plakat a zobudim sa. Zas zaspim a znova sa mi to sniva. Uz sa pridali aj ine nechutne veci a divne je ze sa mi sniva aj ze sa do miestnosti naplavila voda. Tiez mam pocas noci polo sny, ze chcem vyskocit z okna no v tom ma trhne a zobudim sa v posteli ako lezim. Lenze tie sny su neskutocne realne a uz mi z toho fakt sibe a neviem ako sa ich mam zbavit. Nepozeram ziadne horovore filmy, necitam nic nechutne pocas dna ani nic. Mam 26 rokov a mozno som bola posledny tyzden a pol nervozna lebo som bola na pohovore, do ktoreho som davala velke nadeje, no zial nevysiel.
Neviete co tie sny mozu znamenat alebo ako sa ich zbavit?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hororove sny - Fórum - ZDRAVIE.sk