Má to zmysel?

Príspevok v téme: Má to zmysel?
bea7777

Neviem ako ďalej. Pokúsim sa v krátkosti opísať môj problém. Spoznali sme sa pre rokom a začali sme sa stretávať z mojej strany to bol flirt, bola som k nemu zlá... on chcel vzťah no postupne som sa doňho zaľúbila ale potom to on ukončil: vraj nemá náladu na moje náladičky a stále niečo riešiť. On totiž predomnou mal dlhodobý vzťah a dotyčná ho len využívala a po rozchode sa z toho dlho spamatával...nečakala som, že to ukončí a dosť mi tým ublížil ..chcela som ho no on mňa nie :-( chcela som naňho zabudnúť tak som sa začala stretávať s iným ale nebolo to ono a keď sa ozval ten dotyčný či sa nemôžme stretnúť kvôli sexu,,,súhlasila som a tak sme sa začali stretávať ale len kvôli sexu..on vedel, že niekto je v mojom živote a toho súčastného som vykresľovala ako dokonalého muža ale tam zas chýbal sex on totiž somnou nechcel spávať, tak som sa rozhodla, že to s ním ukončím a nechala som si toho pôvodného....a som doňho zaľúbená až po uši...ale on vraj nevie zabudnúť, že som si po dvoch týždnoch našla iného a opisovala som ho ako ideálneho chlapa a jeho som stále brala ako ťuťka. Tak neviem ako ďalej....je mi s ním veľmi dobre, dokážeme sa hodiny rozprávať, keĎ potrebuje pomoc tak som ochotná mu pomôcť ale mne nestačí tých pár hodín ja ho chcem. No ale on asi nie lebo je na zoznamke a keď sa ho nato spýtam povie, že nikoho nehľadá len tam je zo zvyku. Stále mi vyčíta aká som bola v minulosti a on už ženám neverí. pomooooc

beatka7777

Tak som mu konecne povedala, ze chcem viac ako len sex. Jeho reakcia bola, ze on somnou nechce vztah lebo podla neho nie som tak pracovita ako on co vobec nieje pravda kedze mam dve zamestnania.., a tak som to ukoncila. Na druhy den vypisoval na zoznamke mojej kamoske ale to netusil, ze je moja kamoska ze si hlava milenku:-( ked som sa ho spytala preco si nehlada vztah preco len milenku tak mi tvrdi ze in uz nechce milenku ale vztah. Rok som stratila s clovekom ktory ma zeny za nic... A ked si predstavim, ze pocas nasich stretavani ani len ochranu nechcel pouzivat a ktovie s kym vsetkym spaval

bea7777

Ďakujem Michaela za podporu :-)pri najlbližšom stretnutí mu poviem o svojich pocitoch a môže sa rozhodnúť...ďakujem za rady a určite mi pomohli aby som sa rozhýbala...potom napíšem ako to dopadlo.

michaela312

Ale no, ona chcela radu, nie moralizovanie... Neviem ako si mozte dovolit sudit ju, dokonca dvojzmyselne hovorit akoby bola lahka... Sa skuste pozriet do svojho hrnca vsetci, ci ste az taki cuuudni a nemate za sebou nic nemoralne... No ja by som Ti poradila sa s nim o tom otvorene porozpravat, povedat mu, ze na zaciatku si to tak necitila, ale zmenilo sa to.. Normalne mu povedz, ze stojis aj o nieco viac ako len sex, a uz sa zariadis podla jeho reakcie. Drzim palce☺

Bea7777

Ahink presne toto ma napadlo pri našom poslednom stretnutí akoby ma veľmi ranilo keby mi oznámil, že si našiel inú na vzťah aj som sa ho spýtala ci nebol za tu dobu čo sa stretávame na nejakom stretku kedže je este stále na tej zoznamke. On mi odpovedal, že posledné rande čo mal bolo somnou minuly rok... A spýtal sa ma prečo by mi vadilo keby sa stretol s inou :-( ja som mu povedala, že by som sa s ním uz nikdy nestretla keby sa to dozviem... Myslím si, že som bola dosť trpezlivá ...ale nastal cas aby si vybral... Mas pravdu lepšie sama ako v niečom čo ma nenapĺňa :-( v tu chvíľu mi je s ním fajn a den potom sa cítim strašne sama a nešťastná.... On mal jediný vzťah s tou bývalou ktorá ho využila a kvôli ktorej sa trápil a predtým a potom mal len take milenecké vzťahy bez citou. Ked sme sa začali stretávať tak asi po 2 mesiacoch som sa ho spýtala ci je do mna zaľúbený a vtedy mi povedal, že ma ma veľmi rad ale zaľúbený nie je vraj jemu to po tom sklamaní dlhšie trvá ... A odvtedy ubehlo 9 mesiacov a podľa mna nieje ani teraz inak by neodišiel napr. do práce bez toho aby mi dal pusu ... Tak ani ty to nemáš jednoduché ale to mas taký kamarátsky vzťah vy spolu nespavate ? A on vie o tom, že ho miluješ?

ahink

:) a tiez niekoho milujem...ale obaja sme ako slimacikovia v tomto...lebo on prekonal tazky vztah z ktoreho sa dlho zviechal spamataval a mame obaja svoj vek..tak sa uz tak bezhlavo do vztahov nezenieme.. Vieme, ze sa mozeme jeden na druheho spolahnut, rozumieme si, radime si podporujeme sa, sme spolu v dobrom i v zlom atd..dal by za mna ruky do ohna a ja zanho. Vsak co ma byt bude a co ma prist pride

ahink

Vies bea. Nikto nema zarucene ze par spolu ostane navzdy naveky aj ked vacsina ludi do vztahov vstupuje s tym, ze je to ten pravy/prava a je to uz navzdy. A pritom vokol nas vidiet, ake su tie dnesne vztahy. Ako na stanici. Vstupy vystupy prestupy atd.
Bea. Nediv sa mu. Takmer kazdy chlap je v tomto smere jesitny a akoby ocakavali, ze ked sa rozidu, ich expartnerka akoby uz do smrti mala smutit, byt sama nestastna opustena bez neho a napr.on by uz veselo fungoval v inom vztahu s inou. Preto je taky a vyhadzuje ti to stale na oci. Skor by prijal keby si vyplakavala smutila zialila za nim chcela ho spat nez ako to, ze si si nasla hned zanho nahradu. Potom si mohol mysliet ze si ho az tak nemilovala..atd. Ja som napr.uz takmer 4r sama od posledneho vztahu a to som sa ja s nim rozisla. Ale to som ja. Radsej byt sama spokojna stastna nez s niekym len preto aby proste bola a niekoho mala. Bea. Povedz mu, ze ta s tym rozchodom zranil ublizil ti. Ze ten druhy bol len z trucu pomsty ci co. Ze tak ci tak by si s nim nebola lebo si k nemu nic necitila, nespavala si s nim a ze vsetko co si mu o tom druhom hovorila boli klamstva vymysly (aky je uzasny skvely atd) a bolo to len preto, ze si dufala ze bude ziarlit, bude ta chciet spat. Co ine ti mam k tomu napisat? Ak je to takto ako pisem a ty ho milujes povedz mu to takto a nech sa rozhodne. Urcite si mu nie lahostajna ked ta uz predstavil blizkym, zmenil kvoli tebe program, dal ti prednost pred kamaratmi, podrzal ta ked si to potrebovala atd. Len uz nehraj divadlo neklam. Ani seba ani jeho ani inych. Pozri jak sa potom do toho len zamotavas zaplietas. Bolo ti to treba? A ak ta nebude chciet na vztah - ukonci to uplne. Lebo cim dlhsie by to trvalo tym by to bolo tazsie. Viac by si trpela, bolelo by ta to vacsmi. Urcite ta ma rad. Ale takymto stylom by to nikam neviedlo a raz by ti len zahlasil, ze je koniec lebo si nasiel taku co miluje a chce ju na vztah lasku manzelstvo rodinu. Chran sa. Fyzicky aj psychicky. Telo sa skor dava do poriadku nez dusa vnutro

Bea7777

Ahoj Ahink, ja nadtym rozmýšľam neustále. Mne táto situácia nevyhovuje, nesedí ... On ked mi navrhol, že by sme sa mohli stretávať kvôli sexu tak moja reakcia bola, že v žiadnom prípade! ked ma ten priateľ ktorého som si našla aby som naňho zabudla odmietal ako ženu tak vtedy som súhlasila, že sa môžme stretávať kvôli sexu ... Bolo mi s ním krásne, celu noc ma držal v náruči vtedy som sa rozhodla ukončiť to s tým čo ho mal nahradit... Ale on sa cez to akosi nevie preniest lebo pri kazdej prilezitosti mi ho vyhodi na oci a vraj keby nam to fungovalo v posteli tak by som s nim bola ostala a jeho by som uz ani len nepoznala.... Ale in si neuvedomuje, ze keby ma neposlal k vode tak ten dotycny by nikdy nebol v mojom zivote.... Ked som potrebovala moralnu podporu a in uz mal program s kamaratmi tak dal prednost mne vtedy mi aj povedal, ze mu na mne zalezi! ked som s nim tak je starostlivy... Ale mas pravda aj ty aj Katty nechcem pokracovat tymto stylom ... Chcem vsetko alebo nic ... Keby to malo skoncit bude to boliet ale tymto stylom je to strata casu som si toho vedoma a chcem byt s niekym kto ma chce aj dusou nie len telom

ahink

Ahoj bea. Mala by si sa z tohto vsetkeho poucit. Zmudriet a dospiet. Sama si vsetko precitaj po sebe a reakcie, co tu boli a porozmyslaj sama nad sebou. Kattie2 ma pravdu. Vzhladom na to, co citis, to budes mat tazke. Pozri. Stratit nemas co, len ziskat. Bud konecne uprimna. Uprimna k sebe a k nemu. Napis mu vsetko ako bolo a co bolo. Napis mu, co k nemu citis, co pre teba znamena, ako to bolo s tym ex (ze to bolo skor z trucu aby ziarlil, co si o nom hovorila - ze si si to vymyslala, nebol to plnohodnotny vztah kedze ste spolu ani intimne nezili atd). Proste bud vo vsetkom k nemu uprimna. A nech sa rozhodne. Napis mu co od neho chces (plnohodnotny vztah a nielen byt mu akurat tak zenou na sex) a nech sa rozhodne. Lebo vie co ako bolo je a ako to teraz bude, je uz len na vas. A potom urob co ti radi kattie2. Ak mate byt spolu tak budete. Ak ta nevyhlada a neda serioznu ponuku na seriozny vztah, tak nanho zabudni.

bea7777

To bolo drsné Katty ale žiaľ pravdivé...predstavil ma kamarátom aj bratovi a jeho žene... ale máš pravdu keď sa za ten čas nerozhýbal tak sa zázrak nestane....jemu vyhovuje, že má pravidelný sex a pritom vie, že ja chcem aj lásku a chcem jeho....